PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622318}
5,6 103 050
ocen
5,6 10 1 103050
4,8 26
ocen krytyków
Noe: Wybrany przez Boga
powrót do forum filmu Noe: Wybrany przez Boga

A czego w tym filmie nie ma.Upadłe anioły to pradawne transformery wykute z kamienia. Dziadek Noego to wódz indiański mówiący jak mistrz Yoda z Wojen Gwiezdnych.

W filmie głównie mówią - mówią powoli - tak trzeba bo trudno załapać sens w tym co mówią. Miewają też wizję i dużo spoglądają w niebo.

Synów Noego grają chyba jakieś dziewczynki.

Moja wypowiedź jest ogólnie bez ładu i składu, bo i film taki właśnie jest.

ocenił(a) film na 10
cyfrowy_baron

'Dziadek Noego to wódz indiański...' Ciekawe skojarzenie :) może i tak.

ocenił(a) film na 5
TangoAndWaltz

Zauważyłeś, że dawanie maksymalnej oceny (10) nie jest w stanie podnieść średniej oceny filmu. I jak się okazało, większość ma taki sam stosunek do tego filmu jak ja, czyli 5.7.

ocenił(a) film na 10
cyfrowy_baron

A ja bynajmniej nie dla podnoszenia średniej. Aż tak naiwna nie jestem. Z własnego upodobania.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Co do większości - już się przyzwyczaiłam, że ja daję 8 temu, czemu inni dają 2, a temu, czemu inni dają 10, ja daję 4. Norma.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Nie no, autentycznie zaskoczył mnie obraz Anthony'ego Hopkinsa w pióropuszu rodem z 'I ty zostaniesz Indianinem' Woroszylskiego, popalającego kalumet. Który to kalumet przekazuję i w twoje ręce
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/ca/Peace_pipe.jpg

ocenił(a) film na 5
TangoAndWaltz

A ja tylko tak palnąłem. Nie przypuszczałem nawet, że moja uwaga będzie tak trafna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones