PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622318}
5,6 103 031
ocen
5,6 10 1 103031
4,8 25
ocen krytyków
Noe: Wybrany przez Boga
powrót do forum filmu Noe: Wybrany przez Boga

Kto to wymyślił?

ocenił(a) film na 3

Powiem szczerze, że skuszony atrakcyjnym zwiastunem postanowiłem wybrać się do kina i... bardzo się zawiodłem. Co więcej, dawno tak nie żałowałem pieniędzy wydanych na bilety. Film jest absurdalny i bezsensowny. Nic nie składa się w całość. Nagle mamy jakieś potwory, nikt nie wie po co. Jakieś własne wersje biblii. No i żeby to chociaż było fajne, albo ciekawe - NIE. Dno kompletne. Jeszcze te absurdalne wtrącenia związane z wegetarianizmem i ekologią - głupota w czystym wydaniu. ODRADZAM!

lupa666

Zgadzam się w pełni. Nie wiem co ćpali ci od tego filmu ale powinni brać połowę..

użytkownik usunięty
tasiowski

Chyba połowę tej połowy i jeszcze dużo pić, żeby im płyny szybko to świństwo wypłukały z organizmu.

lupa666

żyd.

ocenił(a) film na 8
szambelan

Oto przykład katolika, nienawidzi jedynie z powodu wyznania. Brawo żałosny człowieku. To nie jest zacheta do dyskusji wiec nie odpisuj.

straightlines

Szanowny Pan raczył przypisać mi mylnie swoją właściwość. To przecież Pan ma fobię antykatolicką, bo jest opętany przez diabła. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Za to Szanowny Pan, ku zniesmaczeniu niewątpliwie inteligentnej części zacnego grona forumowiczów, został opętany przez żydka na patyku i wierzy w bajania o matkach-dziewicach, pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka.

qqqaaazzz

Pana matka.

ocenił(a) film na 10
lupa666

Jeden z lepszych filmów jaki powstał i go polecam.

ocenił(a) film na 9
lupa666

a ja odwrotnie, trailer wiał dla mnie nudą i ortodoksją, ale obejrzałem film i byłem totalnie zaskoczony, jak dobrze można było pokazać tę historię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones