PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622318}
5,6 102 991
ocen
5,6 10 1 102991
4,8 25
ocen krytyków
Noe: Wybrany przez Boga
powrót do forum filmu Noe: Wybrany przez Boga

Opluty Aronofsky

ocenił(a) film na 6

Teraz ten film wszyscy opluwają ale za jakieś 20 lat może tak być że będzie arcydziełem tak było z wieloma filmami m.i Łowca Androidów też był szargany i krytykowany i nawet okazał wielką finansową klapą. A teraz ten film nagle wszyscy kochają i mówią że to arcydzieło!!! Po prostu chcę powiedzieć że niektóre filmy zrobione są w złym czasie, albo publika nie dojrzała do tego filmu. Nie mówię że mi się film podobał czy coś, tylko mówię że nasze gusta z biegiem czasu się zmieniają :-) Uważam że trzeba brać to pod uwagę POZDRAWIAM WSZYSTKICH :-)

ocenił(a) film na 5
oliwavirus

No, jak film stanie się arcydziełem, to ciebie ogłoszą prorokiem, bo żeś to przewidział.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

wcale nie mówię ze film będzie arcydziełem tylko że może tak być albo tak nie będzie :-) POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 5
oliwavirus

Innymi słowy piszesz by pisać, bez przekazywania jakiejkolwiek treści.
Zdradzić ci sekret? Równo za 20 lat może spaść deszcz. Ale może też nie spaść. Ale ciii to tajemnica.

ocenił(a) film na 6
Dealric

Ja tylko przectawiłem swoją myśl, nie koniecznie musisz ze mnie szydzić POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 5
oliwavirus

Nie szydzę, lecz przedstawiam własną myśl.

"wcale nie mówię ze film będzie arcydziełem "

Ale użyłeś w swojej pierwszej wypowiedzi słowa "arcydzieło", pisząc, że "Łowca androidów" jest uważany przez wszystkich za arcydzieło i prorokujesz, że z "Noe" może być podobnie.

Co do "Łowca Androidów" to uważam go za bardzo dobry film, ale nie arcydzieło - więc jednak nie przez wszystkich. Przypomniałeś mi o nim, mam go w swojej kolekcji, więc dziś znów go obejrzę.


Noe nie ma szans na stanie się filmem kultowym. Szybko zostanie zapomniany - tak jest kiepski.

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

Jest kiepski. Oglądając go czułem się zażenowany. Upadłe anioły budujące arkę? Potem walka o nią? No przepraszam, oglądam Noego czy 300?

Film stanie się kultowy w kategorii luźnych interpretacji i bajek dla młodzieży.

ocenił(a) film na 5
peem_18

Mi Upadłe Anioły od razu skojarzyły się z Transformerami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones