PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666433}

O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu

A Girl Walks Home Alone at Night
6,9 12 754
oceny
6,9 10 1 12754
6,2 19
ocen krytyków
O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu
powrót do forum filmu O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu

Porażka

ocenił(a) film na 3

Film kompletnie mnie znużył,spodziewając się nowatorskiego podejścia do tematu otrzymujemy czarno-biały,klimatyczny obrazek o niczym. Brak konkretnej fabuły i bohaterów,którzy by nas interesowali sprawia,że mija nam ponad półtorej godziny spędzonej na niczym. Horror objawia się tu wyłącznie w fakcie,że tytułowa dziewczyna czasem wysuwa kły ale nie sprawia to w widzu żadnego uczucia. Romans jakiś tam się zarysowuje ale bohaterowie są tak bezpłciowi,że jest nam wszystko jedno czy będą ze sobą czy nie. Ogólnie można obejrzeć ale po co? Film,który nie wzbudza emocji.

Czesiaruda

Zgadzam się z tobą. Strasznie kiepski film. Nudny, nic się prawie nie dzieje. Szkoda marnować czas !!

ocenił(a) film na 7
Marek84

Mi się wydaje, że warto marnować czas, ale film nietypowy, oszukuje widza obietnicą, że się rozkręci, a on po prostu ma taki rytm.

ocenił(a) film na 8
Czesiaruda

zgadzam się z tobą o tyle, że szkoda dla tego filmu debilnego określenia "horror" przyciągającego prostaczków żądnych krwi i typowej fabuły; niestety jak jest wampir, pojawia się określenie "horror" i mamy potem rozczarowanych widzów; to samo spotkało świetne "Pozwól mi wejść"

ocenił(a) film na 3
schschfikation

Ale ''Pozwól mi wejść'' miało klimat grozy,czegoś tajemniczego,nieznanego a także świetną fabułę. Tu nie ma nic. Bohaterowie nijacy,klimatu żadnego a fabuła zmierza donikąd. Bardzo rzadko się zdarza,że cieszę się jak widzę napisy końcowe. Tutaj ucieszyło mnie to aż nadto. ;-)

ocenił(a) film na 10
Czesiaruda

no to jak w końcu. Klimatyczny obrazek, czy żadnego w nim klimatu?

ocenił(a) film na 4
Czesiaruda

strata czasu, kilka średnio interesujących scen i nic poza tym. Film jest horrorem bo występuje tam postać wampirki, która zabija. Zarówno horroru jak i romansu jest może po 15 minut, a reszta to właściwie takie nic, takie nijakie byle co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones