Kiedy nastolatka dowiaduje się, że została adoptowana, wraz z przyjacielem wyrusza do Alabamy, by odnaleźć biologiczną matkę.

pokaż:
 
Rachel Hendrix Rachel Hendrixjako:Hannah
Jason Burkey Jason Burkeyjako:Jason
John Schneider John Schneiderjako:Jacob
Jasmine Guy Jasmine Guyjako:Mary, pielęgniarka
Lance E. Nichols Lance E. Nicholsjako:Doktor Stewart
Shari Rigby Shari Rigbyjako:Cindy Hastings
Tracy Miller Tracy Millerjako:Oficer Mitchell
Colleen Trusler Colleen Truslerjako:Alanna
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w filmie

Shari Rigby
rola: Cindy Hastings
7,9 19 głosów
Rachel Hendrix
rola: Hannah
7,7 35 głosów
John Schneider
rola: Jacob
7,5 12 głosów
Jason Burkey
rola: Jason
7,4 24 głosy
Jasmine Guy
rola: Mary, pielęgniarka
7,1 7 głosów

Życie jest piękne.   19 – letnia Hannah świeżo upieczona studentka zawsze była outsiderem. Zawsze czuła się inna i mimo wielkich ambicji oraz ogromnego talentu aktorskiego w głębi duszy żywiła przeświadczenie, że nigdy nie powinna przyjść na świat. Z powodu nasilających się problemów zdrowotnych (fizycznych oraz psychicznych) rodzice decydują się wyznać jej straszliwą prawdę. Dziewczyna doznaje szoku, bowiem jej dotychczasowe życie okazało się kłamstwem. Nie dość, że została adoptowana, to jeszcze urodziła się w wyniku źle przeprowadzonej aborcji. Rozżalona Hannah postanawia udać się w podróż do Nowego Orleanu wraz ze swoim przyjacielem Jasonem, jego dziewczyną i nieprzystosowanym społecznie kierowcą rozpadającego się vanu. Wszyscy bawią się świetnie poza 19 – latką, która postanawia wykorzystać możliwość udania się do miejsca swoich narodzin, aby odszukać swoją biologiczną matkę...

pozostałe informacje

muzyka:
zdjęcia:
na podstawie:
(więcej...)
 
oceń twórców
boxoffice:
  • $5 357 328 w USA
studio:
  • Gravitas
  • Provident Films
inne tytuły:
(więcej...)
  • Podczas gdy Jason rozmawia z Alaną, przygotowuje się do wyjazdu z Nowego Orleanu. Składa czerwoną, szarą i białą koszulę w paski na stos, a następnie wkłada je na spód walizki. Po krótkiej chwili widoczny jest dokładnie taki sam moment, w którym Jason pakuje identyczną stertę ubrań do tej samej torby.
  • Film kręcono w Birmingham, Dauphin Island i Mobile (Alabama, USA).
  • Film był inspirowany losami czołowej aktywistki pro - life Gianny Jessen, która urodziła się w wyniku aborcji dokonanej w 8 miesiącu ciąży.

forum (102)

zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o