PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606984}
6,1 8 430
ocen
6,1 10 1 8430
Odd Thomas: Pogromca zła
powrót do forum filmu Odd Thomas: Pogromca zła

jestem zszokowany. ogólnie mam siebie za skur***, bezduszną istotę z wygiętym maksymalnie
kręgosłupem moralnym (rollercosterem moralnym), ostatni (i jedyny) raz na filmie płakałem
dwadzieścia lat temu kiedy umierał mufasa... a tutaj ostatnia scena po trzy dniowym 'oglądaniu
filmów, piciu zbyt dużej ilości alkoholu etc' jak odd (mimo, że wiedział) w końcu akceptuje śmierć
stormy - no nie mogę, łzy napływają do oczu, a ja uciekam z pokoju niczym rozhisteryzowana
nastolatka oglądając crossover blade i zmierzchu. i żeby było śmieszniej, o ile oglądając
pierwszy raz nie skminiłem, ze stormy umarła ( jej śmierć mnie zaskoczyła) i tym tłumaczyłem
chwilowy 'okres' w mózgu - to oglądając drugi raz miałem nawet 'bardziej mokro' (kehehe) w
oczodołach.
sam film, może być, ale główni bohaterowie, odd i stormy dobrani są rewelacyjnie.
nawet pisząc o tym robi mi się smutno :O

javs

A ja poczułam się jak na "Zielonej mili"...też się popłakałam. I zgadzam się aktorzy świetnie dobrani :)

ocenił(a) film na 8
patti_4

myślałem, że jestem jedyny :D na początku film był taki jakiś głupawy :P te wątki słabo się zbiegały :) ale z biegiem filmu wszystko się fajnie układało, dobre efekty, świetne dialogi, scenariusz robi się lepszy im bliżej końca :D no i na koniec się poryczałem :P chociaż już wcześniej mi się zbierało :P

Mayoris

A mnie ten temat zachęcił do filmu. Z przykrością jednak stwierdzam, że oczekiwałem więcej. Dialogi jakoś mnie właśnie wkurzały- strasznie drewniane- podobnie jak główni bohaterowie. Jak dla mnie 5/10, bo mogli odpuścić z efektami i zainwestować w obsadę. Za to na Królu lwie chyba każdy płakał :)

ocenił(a) film na 7
javs

Ja tak ostatnio płakałem po "Now is good". Przykry koniec :-/

ocenił(a) film na 7
javs

Absolutnie urokliwy film no i ta końcówka która mnie niemożebnie zasmutkowała, a mogło być tak pięknie - baśniowo !? - obydwoje na to zasługiwali no ale to by za pięknie było ! Kapitalne sępy no i role świetnie zagrane - to dobry film 7/10!!!

ocenił(a) film na 7
javs

U mnie podobnie. Gdyby nie to, że byłem zanadto wkurzony na scenarzystów za to zakończenie, pewnie też bym się rozpłakał.
A ostatnio płakałem na "Pajęczynie Charlotty", albo "A.I. sztucznej inteligencji" z jakieś dwa lata temu. Na "Królu lwie" przed laty oczywiście też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones