PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500497}

Oddział

The Ward
5,4 14 312
ocen
5,4 10 1 14312
3,3 3
oceny krytyków
Oddział
powrót do forum filmu Oddział

1/10

użytkownik usunięty

Ten film powinien nigdy nie powstać. Naiwny, pozbawiony fabuły, duzo błędów, flaki z olejem i
nawet groszkiem. Chcieli zrobić interesujący film psychologiczny a wyszła komedia.

ocenił(a) film na 10

Jak się go nie rozumie to flaki z olejem pozdrawiam i odsyłam w teksańskie masakry tam masz sens .

użytkownik usunięty
Adameczek1995

Nie ma tu nic do rozumienia, bo wszystko jest wywalone na tacy pod nos, także nie zabłysnąłeś.

ocenił(a) film na 10

Nawet nie chciałem zabłysnąć po prostu wyraziłem swoje zdanie po co się spinasz?..

użytkownik usunięty
Adameczek1995

Nie spinam, po prostu wyraziłam swoje zdanie.

ocenił(a) film na 2

W tym filmie jest jedna bardzo ważna, prawie niezauważalna, rzecz. Ukazane jest jak bardzo głęboki lub, jak kto woli, olbrzymi jest amerykański patriotyzm o czym świadczy wywieszona flaga na oddziale zamkniętym psychiatryka. Brawa dla reżysera !!! Oj cieniutkie to, cieniutkie filmidełko ale żeby chociaż to zobaczyć na ekranie trzepa włączyć - odtwórz !!! Wariaci też mają prawo być dumni ze swojej przynależności a to jedyna, zapewne, mądrość jaka w nich pozostała. Dokładam za to jeden punkcik - 2/10 !!!

ocenił(a) film na 6

mala nie znasz sie to nie wypowiadaj na 6 conajmniej ocena ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones