PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253860}
7,0 1 588
ocen
7,0 10 1 1588
Odgrobadogroba
powrót do forum filmu Odgrobadogroba

Dawno nie widziałam czegoś takiego. Historia niby prosta, bo o rzeczach, które ciągle dzieją się - ktoś umiera, ktoś zwariował, komuś cos się stało i takich 'cosiów' i 'ktosiów' jest wiele, ale sposób, w jaki została przedstawiona, jest poruszający. Lubię prostotę, która jest niewątpliwie zaletą tego obrazu, nieskomplikowane dialogi, w których bohaterowie nie wypruwają sobie flaków w dramatyczny sposób. Niezawiłość nie polega tu na przedstawieniu wszystkiego czarno na białym, wręcz przeciwnie, jaskrawość i pełnia emocji na tyle silna, że przypiera do muru, pod którym trzeba się zastanowić nad sobą.
Gorąco polecam, świetne dialogi i muzyka.

vvs

Faktycznie film jest całkiem fajny. Z pełnią emocji która przypiera do muru to troszke przesada. Ale faktycznie dialogi w swojej prostocie są orginalne i zrobione na świetnym poziomie. Mam minimalne zastrzeżenia co do gry aktorskiej, ale to pewnie dlatego, że nie przywykłem do Bałkańskiego stylu gry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones