PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8287}

Odznaka 373

Badge 373
5,7 37
ocen
5,7 10 1 37
Odznaka 373
powrót do forum filmu Odznaka 373

czekam na profesjonalną :] recenzję 'odznaki 373'. słyszałem że Duvall w tym filmie wyglądał komicznie - zwisający brzuch, dziwny chód, niczym parodia Eastwooda czy McQueena..

RAdek_24

e tam, jakies bzdury słyszales. co prawda odznaka w ogole mi sie nie podobała,bo jest cieniutka,ale do duvalla nic nie mam, aczkolwiek wielkiego wrazenia nie zrobil niestety.ale jezeli chodzi o tego typu wizerunek duvalla to koniecznie obejrzyj porachunki flynna -film generalnie oceniany dosyc przecietnie, ale mi sie cholernie widzial, moze przesadzam, nie wiem.w kazdym badz razie duvall nie prezentuje na jakies barachło zmutowane z mcqueena/eastwooda- jest to aktor o zbyt duzej klasie aby tak mialo byc.

ocenił(a) film na 6
miczum

jak dla mnie zarowno film jak i duvall traca parodia - fiilm sredni wzorowany na francuskim laczniku oraz innych kultowych filmach, niestety jest slabo zrobiony, przesadzona dramatyczna muzyka, duvall z rzeczywiscie wywalonym brzuchem w paru scenach, do tego zaledwie kilka scen akcji w ktorych duvall wypadl i tak slabo, dla klimatu lat 70 mozna obejrzec ale nic ponad to.

RAdek_24

Czy ten film był w polskiej tv ?

giovanni50

Tak, ale to było lata temu, jak jeszcze nagrywałem sobie filmy z TV na vhs :) gdzieś tak do roku 2005. W dodatku był to jakiś kanał typu TV4, czy coś takiego...

miczum

Dzięki za info

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones