Bohun czy Skrzetuski?

Moim zdaniem zarówno Skrzetuski jak i Bohun są nieprzeciętnego uroku! ;)Trudno wybrać...Każdy inny na swój sposób. Skrzetuski honorowy, spokojny, dostojny. Bohun porywczy, oddany, zazdrosny. Ale wszystkie te cechy to na swój sposób pozytywy.

• Trzymam kciuki:D

• Trudno wybrać?!Dziewczyno!Oczywiście o gustach się nie dyskutuje ale jednym z powodów dla których mogę oglądać ten film w nieskończoność jest właśnie Jurko Bohun. Szalona kozacka krew, niebezpieczeństwo, chęć zemsty za niewierność najbliższych oraz tajemniczość, słowiański romantyzm i sentymentalizm jednocześnie , to jest właśnie to czego niejedna kobieta pragnie. Ja za takiego jednego Bohuna oddałabym tysiąc Skrzetuskich. Każda chciałaby być wielbiona niczym święta przez swojego lubego a nawet porwana w jasyr(chociaż to właściwie dotyczy Tatarów - ale ładnie brzmi):)Zastanawia mnie jedno - czy w ostatniej scenie w oczach Heleny nie było czasem więcej smutku za utraconą miłością, którą Bohun sam zniszczył, niż szczęścia z bycia u boku Skrzetuskiego??/Ja obstawiam pierwszą wersję...
    P.S. no i jest szalenie przystojny, prawdziwy mężczyzna z krwi i kości. Oj głupia ta Helena głupia...

• Oczywiście się zgadzam z koleżanką co do tych cech Jurka ;)
      Aczkolwiek Scorupco zrobiła psikusa Hoffmanowi i tak zagrała ta ostatnią scenę.
      A przystojny to Sasza Domogarow jest. Nie przeczę że Helenka głupia była, bo była ;D
      My się tu generalnie zachwycamy Bohunem, ale pamiętajmy że dużą zasługę w tym ma właśnie Sasza ;)
      Gdyby nie on, to mi tylko chyba by żal było strasznie tego Kozaka za to że takiego kopa w dupę dostał od życia.
      Zapraszam na forum, do którego link był wcześniej, tam można podyskutować więcej o tym ;D

• jak byłam mała to kochałam zawsze całym sercem bohuna i nienawidziłam heleny za to, że wybrała takiego przeciętnego skrzetuskiego (trochę zamulającego) ;d

• Jak 3/4 dziewczyn tutaj ;D
      Ale nie oszukujmy się - Bohun to tylko postać literacka, my się i tak zachwycamy w głównej mierze Aleksandrem Domogarowem :) A raczej Bohunem przez niego odgrywanym. Ale nie ma się co dziwić ;D

• Racja !
        Ostatnio rozmawiałam z kolegą o filmach, aktorach etc i jest to typ człowieka, któremu nic nie pasuje. Rozmowa z holiłud (nienawidzonego prze owego kumpla) zeszła 'kina nam bliższe'. Rozmowa o kinie rosyjskim i o Domogarowie. ów kolega powiedział, że to najlepszy aktor jakiego kiedykolwiek widział xDD

• Hehe, ja wczoraj z koleżanką rozkminiałam jaki Sasza jest zajebiaszczy :)
          Że potrafi grać i na gitarze czy tam bandurze, pianinku/fortepianie, śpiewa super... O grze aktorskiej nie mówiąc :D
          W ogóle jak raz byłam na inscenizacji bitwy pod Kłuszynem to nawiązałam rozmowę z jedną Panią która obok mnie stała - nie dość że dowiedziałam się że jej ojciec służył w 2 Pułku Ułanów Grochowskich, czyli na tym na którym wzoruje się moje kochane Stowarzyszenie, to jeszcze stwierdziła że była kilka razy w kinie na Ogniem i mieczem, tylko dlatego żeby popatrzeć na Bohuna :D Hehe... Bo tak zarąbiście grał Domogarow :):):)

• Jednak zwierzęcy urok i pazurki bardziej przyciągają kobiety. I dranie też. A przynajmniej mnie - każdy mój eks był draniem.
            A Bohun, no cóż marzenie, ale nie wiem czy dzisiaj za siódmą górą, za siódmą rzeką, chciażby i ze świecą sie takiego znajdzie. Ach...<marzy sobie>...

• Może gdzieś hen daleko na tej Ukrainie się kryje jakiś potomek prawdziwego Iwana Bohuna ? ;)
              Drogie Panie, trzeba zacząć poszukiwania :)
              A tak w ramach ciekawostek - W Kalniku tam gdzie ten prawdziwy Ataman stacjonował, jest "Chata Bohuna" :D
              Nie wiem jak Wy, ale ja się na przejażdżkę po Ukrainie wybieram za 3 lata z koleżanką :D To i Kalnik odwiedzimy :D I Kijów i Zbaraż i Rozłogi jeśli istnieją :>

• 1. Rozłogi raczej nie istnieją, przynajmniej z tego co mi wiadomo
                2. Iwan Bohun i Jurko Bohun to jednak nie to samo
                3. To jak już zwiedzicie Chatę Bohuna to zjedzcie jeszcze szynkę Bohuna w pomidorach (pomidory koniecznie gatunku Bohun)... lub wstąpcie do Strzegomia do restauracji As Bohuna http://www.as-bohuna.pl/ lub U Bohun (może to to samo). Restauracja u Bohuna jest też w Świdnicy

Zapraszam na stronę domogarov.prv.pl (dawniej domogarov.unl.pl - zostaliśmy zmuszeni do zmiany serwera)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o