PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 546 909
ocen
8,6 10 1 546909
9,0 49
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

Brak mi słów

ocenił(a) film na 10

Dzięki temu filmowi pokochałem kino i nie da się opisać jak wiele wniósł on w moje spojrzenie na kinematografię. Składam hołd M. Brando za jego kreację, która stała się, moim zdaniem, najlepszą rolą w historii kina. Naśladowana przez innych w filmach gangsterskich, stała się niedoścignionym wzorem, prawdziwym majstersztykiem. Mimika, sposób mówienia i zachowania się Brando jako szefa maffi znakomicie oddawały cudowny klimat filmu wraz z akompaniamentem świetnej muzyki Nino Roty. Polecam wszystkim te arcydzieło.

ocenił(a) film na 10
Qlka

Mi najbardziej podobała sie kreacja luka brazi moj dziadek do orzechów opowiadał wiele o nim byli razem w dahau cudowny smród skarpetek polecam wszystkim te śmierdzące gówna :)

Rzadze swiatem

Ten film jest żałosny. Ale nie aż tak jak użytkownik Rzadzeswiatem który - nie ma co ukrywać - ma problemy emocjonalne. Mam nadzieję że wysili się aby nie wklejać w kółko tego samego tylko wymyśli coś śmiesznego albo inteligentnego. Czekamy.

ocenił(a) film na 10
kenexgro

ALe Ty jesteś kurwa głupi, chłopie naprawde...

Rzadze swiatem

D L A C Z E G O ? ? ? Podaj powód dla którego tak sądzisz.

ocenił(a) film na 10
kenexgro

Dlaczego ???Powinieneś sam na to wpaść !! Nie wiem ile masz lat młody człowieku ale bije od CIebie strasznym gówniarstwem...

Rzadze swiatem

Podaj powód dla którego tak sądzisz. Za trudne?

ocenił(a) film na 10
kenexgro

Straszne gówniarstwo siejesz...

Rzadze swiatem

Nie ma to jak konkretny argument :D

Co rozumiesz przez określenie : straszne gówniarstwo siejesz...

ocenił(a) film na 3
Rzadze swiatem

kto sieje, ten zbiera - a potem pali lub się obżera.... ;-)

Qlka

są tytuły przy których człowiek nie żałuje spędzonego czasu

użytkownik usunięty
Qlka

Ten film jest arcydziełem niezaprzeczalnie! Tylko idioci mogą uważać ten film za nudny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones