PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 546 636
ocen
8,6 10 1 546636
9,0 47
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

Dziwne zjawisko.

ocenił(a) film na 10

Zastanawia mnie czy u was także można zaobserwować ciekawą rzecz. Mianowicie chodzi o pogrzeb Vita Corleone, Tessio podchodzi do Michaela i prosi go na strone i gdy Michael wstaje na jego marynarce można zaobserwowac twarz kobiety,widać to bardzo wyraźnie. u was także cos takiego występuje? to jakieś naświetlenie filmu?

ocenił(a) film na 10
Doherty

Ja mam to samo, pewnie jakiś błąd w sztuce wywoływania filmu.

ocenił(a) film na 10
mmrowichoo

dzieki za odpowiedz :) dosc dziwnie to wyglada, myslalem, ze moze cos jest nie tak tylko u mnie, wczesniej nie zwracalem na to uwagi,ale kilka dni temu zauwazylem to zjawisko.

ocenił(a) film na 7
Doherty

dziękuję, za napisanie, że to spoiler - zepsułeś mi film...

ocenił(a) film na 10
Laurenowa

w jaki sposob moglem zepsuc Ci film? radze popracowac nad pojeciem spoilerowania.

ocenił(a) film na 7
Doherty

"pogrzeb Vito Corleone" wolałabym nie wiedzieć, że główna postać umrze. Nie czytałam ani recenzji, ani opisów dalszych części filmu, więc nie wiedziałam, że główna postać umrze.

ocenił(a) film na 10
Laurenowa

Vito Corleone nie jest glowna postacia filmu.

ocenił(a) film na 7
Doherty

jest postacią.

ocenił(a) film na 10
Laurenowa

albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem albo masz jakies zaburzenia. prosze o odpowiedz dotyczaca pierwszego zagadadnienia i nie spamowania, dzieki.

Laurenowa

Laurenowa - równie dobrze mogłaś nie wchodzić na forum przed obejrzeniem filmu...

Doherty

http://www.youtube.com/watch?v=bfwFZm3f10Q - raczej jednak błąd w sztuce, a nie jak niektórzy by chcieli - duchy - w końcu cmentarz :). Oczy nie mylą - bo wątek jest znany tez na zagranicznych forach- wydaje się, że słusznie ludzie rozpoznali w kobiecie aktorkę która gra matkę Mike'a - prawdopodobnie jej twarz się odbiła się w jakiś sposób - tak jak nasza twarz czasem odbija się na wyłączonym ekranie. Co ciekawe w momencie gdy Mike siada z powrotem widać kolejną twarz, tylko krócej i chyba jest to inna twarz - na stop klatce w dobrej rozdzielczości można się przyjrzeć. Pzdr.

ocenił(a) film na 10
mufo79

dzieki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones