PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 546 636
ocen
8,6 10 1 546636
9,0 47
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny
ocenił(a) film na 9

JA ! Rewelacja ! Pozdrawiam sympatyka ! Piwko chipsy i

ocenił(a) film na 10

kto mógłby to przegapić! :)

ocenił(a) film na 8
droznik

Pronto!

ja!:)

Mua. Zaplanowałem dzisiaj sobie obejrzec i okazalo sie,ze w TV leci

ocenił(a) film na 9

Ja po raz pierwszy ;)

użytkownik usunięty
Malinowak

I jakie masz odczucia po obejrzeniu tego filmu po raz pierwszy?

ocenił(a) film na 9

Najlepszy film wszech czasów :) Chętnie zabrałabym się od razu za kolejną część,ale trochę za późno ;(

ocenił(a) film na 9

Ja oglądałam :D Pomijając że film jest najlepszy ze wszystkich, to Al Pacino jest tu po prostu nieziemsko przystojny :D

Ja obejrzałam i teraz znów przez kilka dni będzie chodziła za mną ta piękna muzyka i smutne oczy Al Pacino.

ocenił(a) film na 10

Jeden z moich ulubionych filmów, który jest zdecydowanie pozycją obowiązkową do obejrzenia dla każdego człowieka :)

Oglądałam kolejny raz, za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu

Postanowiłem że w końcu obejrzę... w końcu film z top10... w końcu zasnąłem. Nie rozumiem co w tym filmie jest fajnego. Może druga połowa? Pierwsza godzina nudna jak flaki z olejem. Oceniłbym go na 3pkt. gdybym tylko nie zasnął w połowie. W tej sytuacji chyba nie mam mandatu, żeby w ogóle oceniać.

użytkownik usunięty
Draco

Mnie film ten wcale nie znudził, ale każdy ma inny gust.
Myślę jednak,że film ten zasługuje na wysoką ocenę, chociażby ze względu na stronę techniczną. Musisz przyznać, że reżyseria, aktorstwo, zdjęcia czy muzyka były na najwyższym poziomie.
Pozdrawiam i życzę Ci, żebyś już nie usupiał na żadnym filmie :)

ocenił(a) film na 10

Oglądałem oczywiście, nigdy okazji nie przepuszczam.

Ostatnio na TVN 7 leciało ale mogli by powtórzyć jeszcze raz. Harry Potter to cały czas leci. Powinno być odwrotnie. Ojciec chrzestny jak najczęściej.

użytkownik usunięty
justyna_bo_33

Też uważam że za rzadko puszczają w telewizji, ale i tak nie jest najgorzej:) A Harry Potter rzeczywiście cały czas leci, jeszcze z tym strasznym dubbingiem.

Ten dubbing jest dobijający :) może teraz powtórzą Ojca na Fabule.

Widzę, że dzieła Kubricka obok Ojca chrzestnego też na 10 :D no tak Kubrick i Coppola to mistrzowie kina ( najlepsi)

użytkownik usunięty
justyna_bo_33

Dodałbym jeszcze Sergio Leone :)

O tak. I jeszcze Polański :)

użytkownik usunięty
justyna_bo_33

Zgadzam się:) W sumie dłuuugo jeszcze można by wymieniać :D

ocenił(a) film na 10

Nikt nie ogląda! Przynajmniej ja. Takiego arcydzieła NIE WOLNO OGLĄDAĆ Z LEKTOREM!!!!!! Nie po to aktorzy i cała masa ludzi się męczyła, żeby teraz ktoś oglądał z SYNTEZATOREM MOWY!!!!!!!! Gdy jest lektor 40% dźwięku jest wyciszona!!!!! Muzyka też!!!!!!!! tak po prostu nie można...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones