PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1089}

Ojciec chrzestny

The Godfather
8,6 546 645
ocen
8,6 10 1 546645
9,0 48
ocen krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

WRESZCIE

ocenił(a) film na 10

OGLĄDNE 1 RAZ W ŻYCIU (rocznik 94) TEN FILM ;__________;

użytkownik usunięty
budyn_120

a ja po raz 23901. (rocznik 94).

ocenił(a) film na 10
budyn_120

Jeśli nigdy nie oglądałeś to dlaczego już oceniłes na 10?

ocenił(a) film na 9
adamiakus007

dla zasady haha :D

ps ja tez 1 raz w zyciu ( 96) ale nie lubie filmow starej daty, no ale trzeba zobaczyc czy rzeczywiscie taki genialny jak mowia.

ocenił(a) film na 10
Mobilny

O rany, dlaczego nie urodziłeś się 30 lat wcześniej dopiero byś podziwiał ten film? A poważnie, według mnie to absolutnie perfekcyjnie zrobiony film pod każdym względem.

ocenił(a) film na 10
Mobilny

4/10 to dopiero haha :D

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Broda

"dla zasady haha :D"

Obecnie dla zasady daje się niskie oceny temu filmowi.

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Broda

Racja.

ocenił(a) film na 10
Mobilny

Rozumiem, że chcesz się zdystansować od tych, którzy dają "10", ale naprawdę uważasz, że "4" to ocena dla tego filmu?! Przemyśl, to i zastanów się czy to naprawdę według Ciebie film tak bardzo gorszy od "Piły", "Żółtodziobów" i "Złap mnie, jeśli potrafisz" :)

ocenił(a) film na 10
zaldbag

dobre, dobre!

budyn_120

To samo, rocznik 94 i pierwszy raz w życiu ;)

ocenił(a) film na 8
budyn_120

Rocznik 95 i tak samo pierwszy raz.

ocenił(a) film na 10
JanetJ777

Rocznik 2000 a widziałem z 12 razy.

ocenił(a) film na 10
budyn_120

Wcześniej mama nie pozwalała?

ocenił(a) film na 10
Yoschan

Przypominam,że moja mama to twoja babcia.

Co do filmu to urzekło mnie świetne aktorstwo (zwłaszcza Ala Pacino,Brandoi Roberta Duvalla), niesamowita muzyka, scenografia i specyficzny, mroczny klimat. Ciekawe przedstawienie mafii jako wielopokoleniowej familii. Dobrze zrobiłem dając 10-tkę w ciemno :)

użytkownik usunięty
budyn_120

a ja obstawiam, że "prowokacyjnie zrobiłeś"

ocenił(a) film na 10
budyn_120

Mroczny klimat?
Mroczny klimat?!
Jaki, k*rwa, mroczny klimat?!

ocenił(a) film na 10
budyn_120

Przepraszam, że się czepiam, ale pozwolę sobie przypomnieć młodemu pokoleniu (rocznik 84'), że nie mówi się oglądnąć. Możesz coś oglądać, ale jak już to obejrzysz, to będzie obejrzane, a nie "oglądnięte".

ocenił(a) film na 10
zaldbag

Mój błąd :) Nie odświeżajcie już tego tematu gdyż dyskusja w nim jest dla mnie zbędna.

Aha, i dzisiaj trzeba się skupić na drugiej części :d

budyn_120

Rocznik 99 również oglądał pierwszy raz w życiu i nadal nie może wyjść z zachwytu. Po obejrzeniu całej trylogii pozostała mi okrutna pustka, którą może zwalczę czytając sagę Mario Puzo. Film wspaniały, posiadający wiele wartości. Zwykle płacze na filmach na których inni nie płaczą, tutaj nie było wyjątku. Chętnie zobaczyłabym Ala Pacino w roli jakiegoś gangstera w jakiejś nowej produkcji :)

ocenił(a) film na 10
Arvilla

Polecam "Dawno temu w Ameryce" - przepiękny! Moim zdaniem jeszcze lepszy od Ojca Chrzestnego i w dodatku z De Niro!

budyn_120

Ja oglądałem dawno, byłem bardzo młody, ale mimo to bardzo mi się spodobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones