PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38605}

Okrucieństwo nie do przyjęcia

Intolerable Cruelty
5,9 31 051
ocen
5,9 10 1 31051
5,8 15
ocen krytyków
Okrucieństwo nie do przyjęcia
powrót do forum filmu Okrucieństwo nie do przyjęcia

1/10

ocenił(a) film na 1

Jeden z najgorszych filmów jakie kiedykolwiek widziałam... nie byłam w stanie dotrwać do końca...

ocenił(a) film na 4
natalia_24

zalamalbym sie, gdybym poszedl na to do kina.. calkowite dno!

ocenił(a) film na 4
natalia_24

Absolutnie się zgadzam. Miałam nadzieję na dużą porcję rozrywki z świetną obsadą, a tu kompletny gniot. Od dawna tak fatalnego filmu nie widziałam. Nie kupujcie na dvd z "claudią"! Nie warto!

użytkownik usunięty
frances_3

a ja kupiłam i jestem zadowolona. Może nie jest to mistrzostwo swiata, ale... mądry film! Pokazuje, że to nie pieniądze dają szczęście, ale miłość

to musiałaś kupować ten film, żeby się dowiedzieć że pieniądze szczęscia nie dają? lol!

użytkownik usunięty
pisz

<hahaha< nie nie musiałam go dlatego kupować. Kupiłam bo go chciałam i nie zawiodłam się. A o tym, że nie dają szczęścia to morał:P

ocenił(a) film na 7

Ludzie przyznajcie się - po prostu nie kumacie tego filmu. Bracia Coen zawsze robią filmy dla ludzi myślących i mających dystans. A tak w ogóle to nie chodzi się do kina dla obsady. Wszystko to co zobaczyliście tandetnego w tym filmie to tylko przykrywka dla inteligencji tego filmu. Kino XXI wieku to dystans i czytanie między wierszami. Polecam całą ich filmografię (zwł. Big Lebowski i Barton Fink).

ocenił(a) film na 9
natalia_24

Nie martw się, na Formanie albo Menzlu też byś nie dotrwała do końca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones