PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38605}

Okrucieństwo nie do przyjęcia

Intolerable Cruelty
5,9 31 051
ocen
5,9 10 1 31051
5,8 15
ocen krytyków
Okrucieństwo nie do przyjęcia
powrót do forum filmu Okrucieństwo nie do przyjęcia

9/10

ocenił(a) film na 9

Rewelka!!!
Ciekawe czemu ma takie słabe recenzje..
Lekki, fajny, do śmiechu..
POLECAM!!!!!

ocenił(a) film na 8
nikostorun

Zgadzam się z Tobą. Dziwi mnie trochę tak niska średnia ocen tego filmu. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie określiłbym go mianem komedii romantycznej - raczej czarnej komedii. Było śmiesznie i niebanalnie. Humor czasami nieco przerysowany ale w granicach dobrego smaku. 8/10
PS: Nie miałem wcześniej przekonania Catherine Zeta-Jones. W tym filmie zagrała dobrze.

nikostorun

Mi też film bardzo się podobał. Kto wymyślił taką historię?:) Jedna z nielicznych komedii, która mnie choć trochę zaciekawiła. Dlatego 8/10

ocenił(a) film na 2
nikostorun

a ja uważam, że nie była z czego sie pośmiać... oczekiwałabym czegoś lepszego od takich aktorów..

ocenił(a) film na 4
sobereczka

W pełni się zgadzam. Film naprawdę kiepski, od pewnego momentu odliczałam już tylko czas do końca (i to mimo takiej obsady! naprawdę szkoda)

nikostorun

Jeśli jest to (wg rankingów) najsłabszy z kilkunastu filmów braci to chyba najlepiej oddaje to skalę ich geniuszu.

ocenił(a) film na 7
meszi

dla mnie bardzo zabawny:)

ocenił(a) film na 7
nikostorun

, film ogólnie dobry . przystojny Clooney i śliczna Zeta - Jones , stworzyli fajną produkcję . Ogólnie w filmie na pozór nic ciekawego się nie dzieje , ale przedostatnia scena mnie rozwaliła . Nieumyślne samobójstwo płatnego mordercy + mina Milesa = bezcenne ...

ocenił(a) film na 7
nikostorun

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
nikostorun

To jeden z najmniej docenianych filmów Coenów. Niesłusznie!
Typowy dla tego gatunku filmowego schemat "od nienawiści do miłości", ale z fenomenalnym aktorstwem, błyskotliwymi, naprawdę śmiesznymi dialogami i galerią ciekawych osobliwości na drugim planie, tworzy naprawdę świetne połączenie i sprawia, że do filmu zawsze chętnie wracam, kiedy mam ochotę obejrzeć coś, co mnie rozśmieszy, a nie zostawi z poczuciem zażenowania, jak większość współczesnych komedii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones