PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=362612}
7,6 6 289
ocen
7,6 10 1 6289
7,8 4
oceny krytyków
Om Shanti Om
powrót do forum filmu Om Shanti Om

Wiadomo że w piosence Deewangi Deewangi wystąpiło trzydzieści gwiazd Bollywood. Rani Mukherjee, Zayed Khan, Vidya Balan, Jeetendra, Tusshar Kapoor, Priyanka Chopra, Shilpa Shetty, Dharmendra, Shabana Azmi, Urmila Matondkar, Karisma Kapoor, Arbaaz Khan, Malaika Arora Khan, Dino Morea, Amrita Arora, Juhi Chawala, Aftab Shivdasani, Tabu, Govinda, Mithun Chakraborty, Kajol, Preity Zinta, Bobby Deol, Rekha, Riteish Deshmukh, Salman Khan, Saif Ali Khan, Sanjay Dutt, Lara Dutta, Suniel Shetty.
Kogo jeszcze chcielibyście w niej zobaczyć? Lub kogo wolelibyście żeby tam nie było?

ocenił(a) film na 7
emmy17

Jak dla mnie piosenka jak i cały film jest super ale po obejrzeniu jej pomyślałam że Aishwarya Rai, Kareena Kapoor, Abhishek Bachchan i Hrithik Roshan też mogliby się w niej znaleść.

emmy17

Abhishek Bachchan i Hrithik Roshan pojawili się już wcześniej na gali rozdania nagród, dlatego nie było ich w piosence. Też się dziwię, że nie było Ash (chociaż ostatnio za nią przepadam) i Kareeny... Pojawili się po prostu Ci najlepsi :P Madhuri mogła jeszcze wystąpić.

ocenił(a) film na 7
Madleen

Rani też była na gali a jednak w piosence była.

emmy17

Tak. Ale może przez to, że ona nie brała udziału w nominacjach. A Abhishek miał dość długi występ. Chociaż Hrithik rzeczywiście tylko się wypowiadał, mógł też wystąpić w piosence, bo świetnie tańczy.

emmy17

Kareena Kapoor pojawia się na czerwonym dywanie, niestety ta scena w filmie została wycięta, ale widać ją jak na temat Oma wypowiada się Karisma Kapoor, przechodzi wtedy za nią w niebieskiej sukience.

ocenił(a) film na 7
emmy17

Mógłby jeszcze Ajay Devgan wystąpić chociaż wcale za Nim nie przepadam.

ocenił(a) film na 7
emmy17

Chciałabym zobaczyć Aishwarye, Madhuri, Kareene, ale Ajay też mogłby wystąpić.

ocenił(a) film na 10
Smoothi

Mi też brakowało tam Aishwaryi choć Kareena też może być. Wielka szkoda że nie było Hrithika moim zdaniem świetnie tańczy.

emmy17

Kto według mnie powinien jeszcze zatańczyć?
Ajay i Kareena z już wymienionych a poza tym:
=> John Abraham
=> Shahid Kapur
=> Amir Khan
=> Javed Jafferry (bo rewelacyjnie tańczy:])

No i oczywiście Big B bo po jego roli w OSO mam lekki niedosyt:D

ocenił(a) film na 10
Nienna

Kareena wystąpiła na czerwonym dywanie w OSO, tak wynika z obsady, ale najwidoczniej ją wycięli. I wydaje mi się, że widziałam ją w usuniętych scenach w dodatkach. Mi zabrakło Aish, może Madhuri, Shahida Kapura... Amira Khana no ale on nie mógł bo kręcił bodajże TZP. O i Jaśka oczywiście :D Może Bipashy, no ale za nią to i tak nie przepadam.... W sumie to Sushmita Sen też mogła się pojawić :)

użytkownik usunięty
Seniorita_Paulita

Wg mnie:P ZAbrakło:
-Johnnego Levera:P
-Madhu oczywiście:)
-Johna Abrahama
-Hrithika
-Ajaya Devgana
-Sushmity
-Ash
-Pryianki Chopry:)
-Abhiego+ Tatusia w zestawie:P)
-Gauri Khan:P:P:P:P
-Bipashy:P
-Aamira Khana
-Kareeeny Kapoor
-Priety Zinty
... i wielu wielu innych tylko mi się na ten czas nie mogą przypomnieć:P

Princessarwena, jak oglądałaś "Deewangi Deewangi", hmm?
Przeoczyłaś Preity Zinte w czerwonej sukience :P

ocenił(a) film na 7
Madleen

O ile się nie myle to Priyanka też występowała w tej piosence(chyba w takiej srebrnej sukience i z kapeluszem).

Smoothi

Taa... Priyanka też była i to prawie na samym początku. I cudownie wyglądała :P

użytkownik usunięty
Madleen

To ja oślepłam chyba:P Faktycznie:P<za króki:/>

ocenił(a) film na 10
emmy17

Aishwarya Rai , Madhuri Dixit i mogła jeszcze Kareena Kapoor

ocenił(a) film na 10
emmy17

Pierwszy kto mi przyszedł na myśl to Kunal Kapoor, który grał w Donie ;)

emmy17

Mi brakowało Shahida Kapoora, Kareeny Kapoor, Aishwaryi Rai.

Lenkaaa_93

Po tylu latach i ponownym obejrzeniu również brakuje mi Hrithika, Abhisheka i jego ojca oraz jak była Kajol to mogli też Ajaya zaprosić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones