PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8335}

Omen

The Omen
7,4 104 708
ocen
7,4 10 1 104708
7,5 20
ocen krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

Widziałem przeszło osiem lat temu i wywarł na mnie duże wrażenie. Wielka zatem była moja radość, kiedy przypadkiem zauważyłem, że ma lecieć dziś na TV4. Zarówno program telewizyjny, jak i Filmweb nie pozostawiały wrażenia - chodziło o oryginalna wersję z 1976 r. Oglądam i coś mi nie pasuje, czołówka jakaś taka nowoczesna. Niestety - znowu remake z 2006... A przecież Polsat/TV4 kopię oryginału ma na pewno...

ocenił(a) film na 9
michal_61

Wersja z Polsatu jest na CDA.

ocenił(a) film na 9
michal_61

Też się zawiodłem.

ocenił(a) film na 8
Dawidos148

dziś leci

ocenił(a) film na 9
makkenzi

pewnie też z 2006, ale już oglądałem na necie z 76, więc może warto i ten

ocenił(a) film na 10
sitrej

Leci wersja z 1976. Tylko czemu w sobotę puścili remake to już nie rozumiem.

ocenił(a) film na 8
jakubek0206

Pewnie z tych samych powodów, dla których chyba z miesiąc temu puszczono którąś (chyba pierwszą) część ,,Władcy pierścieni'', a dwa tygodnie wstecz ,,Hobbit.Niezwykła podróż''. Na zasadzie skojarzeń :-)

Ekranizacja

Nie chodzi o to. W sobotę puścili remake, chociaż w telewizji widniał opis starej wersji. Wyglądało to raczej na to jakby pomyłkowo puścili nie ten film. TV 4 ma w zwyczaju puszczać powtórki kilka dni od emisji, a tym razem były to dwa różne filmy i wczoraj opis się już zgadzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones