PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36045}

Oni

They
5,3 3 538
ocen
5,3 10 1 3538
Oni
powrót do forum filmu Oni

Ludzie piszą o braku logiki, ale w ogóle go nie zrozumieli.
Moim zdaniem film ma atmosferę od początku do końca. Widziałem setki horrorów, ale ten film posiada niesamowitą atmosferę. Naprawdę potrafi zasugerować wiele różnych koszmarnych rzeczy. Ludzie piszą o braku logiki, ale nie wiedzą o czym piszą. Jak się filmu nie zrozumiało to jak można pisać o braku logiki. Dla mnie to jeden z najlepszych horrorów.
Klimat amtosfera groza tajemniczość mrok. TO mi się kojarzy z tym filmem. Film jest trudny, bo podejmuje elementy psychologiczne, które w zestawieniu z dziwnymi wydarzeniami, które trudno uznać za psychologiczne robi naprawdę zryty klimat. Obejrzałem go kilka razy.

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

Gówno i tyle. Zero strachu i trzymania w napięciu. Max 3/10.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

"Ludzie piszą o braku logiki, ale w ogóle go nie zrozumieli. "

Wytłumacz więc, jeśli możesz..

Movie_Crash_Man

Uważam, że 'arcydzieło' to przesada, ale ciesze się, że jest ktoś komu ten film spodobał się równie dobrze co mnie :D
Na mnie wywarł wrażenie, ponieważ ogladalem go po raz pierwszy mając chyba jakieś 11 albo 12 lat xD i znikąd po kilku latach sobie o nim przypomniałem. Po długich poszukiwaniach nic nie znalazłem... lecz tej próby jeszcze raz się podjąłem! By osiągnąć swój cel! I odnaleźć koszmar z dzieciństwa! xD
Sama ta wizja tych potworów i faktu, że zawsze padają wszelkie źródła światła mnie przeraza x.x
[SPOILER]
A tak przy okazji, jak myślicie co się stało na końcu filmu?
Bo te potwory chyba jej po prostu nie zjadły xp no nie? A może wymazały jej pamięć, by potem się obudziła w łóżku myśląc, że to tylko zły sen? Po co oni zostali w ogóle naznaczeni?
[/SPOILER]

ocenił(a) film na 9
Stonn

PO TO, ŻEBY POTWORY MOGŁY ICH ODNALEŹĆ ZA JAKIŚ CZAS.

Movie_Crash_Man

heh ciężkie pytania i z oznaczonymi ludźmi i z tym czy doktor w szpitalu wiedział o c b czy nie,
w każdym razie prawda jest taka, ze na jednych film robi ogromne wrażenie szczególnie po małej chmurce
a inni jakoś nie czują tego klimatu, no ale nie ma filmów które podobają się wszystkim.
Dobre w tym filmie jest to ze ciężko odróżnić chore wyobrażenia od świata realnego (akcja w łazience).
Ja tłumaczyłem sobie ze koleś ten co miał już dość życia miał problem z psychom (zdarza się) i opowiadał już nie raz tej lasce o tych czarnych potworach o tym ze są blisko i ,ze dzieci je czuja itd a później klientka miała traumę po tym samobójstwie i tez sobie taką banie wkręciła , i skończyło się tak ze trafiła do szpitala ( końcówka w tym pokoju,w szafie to już fikcja taka, paranoja)
dobry film - nie widziałem drugiego, takiego dałem 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones