PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36045}

Oni

They
5,3 3 538
ocen
5,3 10 1 3538
Oni
powrót do forum filmu Oni

Ale też nie ma co mocno krytykować tego filmu. Powiem tak klimat mi się podobał chwytał za rzeczy których bał lub boi się każdy... kto nie miewał koszmarów sennych albo miał nieuzasadniony lek przed ciemności i do tego wciagniecie przyszlej pani magister psychologii. Jak dla mnie bomba, tylko filmu dosłownie konczy się w połowie. Po obejrzeniu filmu szukałem druga plyte ale niestety nieznalazlem:( Ale uwaza ze 6/10 max.

Abdul

Masz racje.Klimat był idealny, ciemno i te potwory.... Po tym filmie źle spałem, bałem się w śnie wyłączyć światło i ciągle pilnowałem żeby było włączone.Koniec jest dokładnie taki jak opisałeś. Nie wyjaśnia niczego i tylko irytuje.

Abdul

właśnie to zakończenie bardzo mi się podoba :D

ocenił(a) film na 7
katatonia83

Z tego co pamiętam bo film widziałam raz bardzo dawno ...pamiętam okładkę i klimat filmu pozostał mi w pamięci i jakieś potwory. Bardzo film mi się spodobał i nie rozumiem tak niskiej oceny. Film może nie był jakiś najwspanialszy ale horror dobry dla mnie bo mam już na koncie wiele obejrzanych filmów z takiego gatunku których bym drugi raz nie zobaczyła ale ten jest warty obejrzenia dla samej końcówki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones