PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36045}

Oni

They
5,3 3 538
ocen
5,3 10 1 3538
Oni
powrót do forum filmu Oni

ale to jeden z najlepszych horrorów XXI wieku i pierwszy od 4 lat, po którym się bałem (tak, zgadliście - ciemności się bałem:] ale już mi przeszło) jak dla mnie 9 się należy

ocenił(a) film na 7
imperator111

To ty chyba malo horrorow ogladasz, zobacz japonskie wersje ringu oka klatwy i wtedy mow o najlepszych horrorach XXI wieku

Zatorbis

japonskie Ring i Klatwe ogladalem. tez dobre, lepsze na pewno niz amerykanskie odpowiedniki:) BTW pierwszy Ring jest jeszcze z XX wieku:P

ocenił(a) film na 9
imperator111

gratuluje wyboru. na mnie ten film też działa a widziałem wiele

ocenił(a) film na 6
imperator111

no właśnie ten lęk bohaterów przed ciemnością sprawia, że po części przechodzi on na nas, na widza. a i końcówka jest dobra

ocenił(a) film na 9
imperator111

To jest rewelacyjny horror i popieram. Obejrzałem w życiu setki filmów, ale ten jest jednym z moich ulubionych najciekawiej serwuje grozę i niepewność, oraz ma niejednoznaczne zakończenie. To jest rewelacyjny film. Drugim, który wywarł na mnie podobne wrażenie jest DARKNESS. Polecam obydwa te 2 to prawdopodobnie moje ulubione horrory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones