PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36675}

Ono

6,3 6 279
ocen
6,3 10 1 6279
4,8 6
ocen krytyków
Ono
powrót do forum filmu Ono

świetny film

ocenił(a) film na 8

Nie chcę ubliżać anty fanom tego filmu ale jeżeli komuś się ONO nie podobał, świadczy to o kompletnym braku wrażliwości. Film jest boski. Ma głębię, klasę, świetne zdjęcia, aktorów...i długo mogłabym tak wymieniać...

ocenił(a) film na 5
code2121


nie chcesz ublizac ale ubliżasz. co za bzdura i szantaż - 'jak komuś się nie podoba to oznacza że jest łomem'. czyli musi mi sie podobać żebym mógł uznać się za człowieka wrażliwego.*

sam dramat mnie wzruszył, ale tak czy inaczej, uważam że film mógłby mieć kilka scen mniej, a byłby lepszy (wątek ojca w programie telewizyjnym był naprawdę żenujący). występ kasi beli bardzo nierówny - czasami świetna, czasami kompletnie nieautentyczna, niektóre dialogi bardzo ok, niektóre drewniane. i tak dalej. trudno ocenić jest ten film, naprawdę. widać niedociągnięcia, ale widać też pewną 'klasę', o której mówisz.

* jestem na filmwebie od kilku dni i jestem zadziwiony ilością pieniaczy takich jak Ty - specjalistów, którzy są tak wrażliwi i inteligentni, że odmawiają wrazliwości i inteligencji wszystkim tym, którzy się z nimi nie zgadzają. ech. szkoda gadać. jestem naprawdę rozczarowany poziomem debaty na filmwebie.


malinowy

Nie tylko Ty jesteś rozczarowany... niestety.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones