PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643176}

Osobliwy dom Pani Peregrine

Miss Peregrine's Home For Peculiar Children
7,0 100 793
oceny
7,0 10 1 100793
5,8 13
ocen krytyków
Osobliwy dom Pani Peregrine
powrót do forum filmu Osobliwy dom Pani Peregrine
mmmikaa86

W Heliosie w zapowiedziach opcje dubbing i napisy (zarówno w 3D jak i 2D) więc don't panic ;)

ocenił(a) film na 8
mamuska01

Tylko jakoś tak godzina nie za bardzo ;)
U mnie w Sosnowcu napisy 2D są o 10 rano tylko.

ocenił(a) film na 8
mmmikaa86

Rzecz niesamowita - w Cinema City wersja z napisami w 2D i 3D!!

ocenił(a) film na 9
Ziellona

tiaaa i tylko ok 20-21... żenada. To nie jest film dla dzieci ale dystrybutor upiera się zawsze przy Burtonie na dubbing... Ja trafiłam na napisy i polecam tę wersję. Nie ma dzieci na sali też wtedy. Swoją drogą sama kilka razy się wystraszyłam i muszę przyznać, że kilka obrazów może być dość mocnych dlatego nie pojmuję promowania tego filmu jako familijnego. To jest Burton - oddzielna kategoria i na pewno nie dla dzieci.

ocenił(a) film na 6
cherie_filmweb

Przecież to jest film dla dzieci :|

ocenił(a) film na 9
Skylf

nope.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
cherie_filmweb

Książka to podobno horror, ale film jest czysto familijny. Burton tym razem się nie popisał.

ocenił(a) film na 5
Skylf

"Osobliwy dom pani Peregrine" to literatura MŁODZIEŻOWA. nie horror i nie bajka dla dzieci.

ocenił(a) film na 8
mmmikaa86

Ja jestem załamany, bo czas pozwala mi iść tylko na dubbing. Chyba muszę to przeboleć

ocenił(a) film na 10
mmmikaa86

U nas w kinie na szczęście jest możliwość obejrzenia filmu z napisami. :D

mmmikaa86

Ja oglądałem z dubbingiem (niestety, w drugim tygodniu wyświetlania, zostawili film tylko z tą wersją) i musze powiedzieć, że nie był to wysoki poziom, ale nie było też źle. Ubolewałem tylko nad tym, że nie mogłem usłyszeć Evy Green, która ma świetny głos.

ocenił(a) film na 9
filmowy_laufer

dziś oglądałam wersję z napisami - głos Evy Green rzeczywiście jest świetny :)

mmmikaa86

Ja z dzieciakami byłem w Wawie na wersji z napisami (ARKADIA Cinema City) jest mało seansów ale można je wyczaić. Dzieci nie cierpią dubbingu jak ja i chodzimy zawsze na wersje z napisami.

ocenił(a) film na 8
mmmikaa86

Ja widziałam z napisami

ocenił(a) film na 10
mmmikaa86

Widziałem standardowo w wersji z dubbingiem i 3d, jeśli ktoś nie jest jakimś szczególnym antyfanem dubbingu to polecam bo tym razem całkiem fajnie im wyszedł.

ocenił(a) film na 8
mmmikaa86

Dubbing może być fajny, ale tylko wtedy gdy są animowane postacie, ale z prawdziwymi aktorami dubbing wygląda tragicznie (zawsze). U mnie nie leci w ogóle wersja z napisami (Cinema City) : / trzeba czekać na torent : /

ocenił(a) film na 5
kamil_burchard

Ja obejrzałam film z dubbingiem, niestety nie miałam innej możliwości. To była tragedia, długo będę to pamiętać, ten głos Wiktora brrr.

ocenił(a) film na 7
mmmikaa86

Byłam w CC z napisami. Jak dla mnie tłumaczenie kiepskie.

ocenił(a) film na 5
efemeryczna_sowa

tłumaczenia w kinie często są do du... do niczego (; bo to pewnie ktoś "po znajomości" robi.

mmmikaa86

Dubbing pasuje tylko do filmów animowanych i kreskówek.Masakra!

mmmikaa86

Tu jest z wersja lektorem, tylko trzeba usunąć spacje miedzy znakami

h t t p s ://o p e n l o a d .c o / f / q O Q A v n C l H o M

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones