PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273309}

Ostatnia zima

The Last Winter
4,6 1 807
ocen
4,6 10 1 1807
Ostatnia zima
powrót do forum filmu Ostatnia zima

1/10

ocenił(a) film na 1

najgorszy, najbardziej nudny i słaby film jaki miałem nieprzyjemność oglądać. Ciągłe powtarzające się sceny filmowania śniegu, dłużąca się i banalna fabuła, do tego gra aktorska na bardzo słabym poziomie... Nawet jakbym chciał nie znalazłbym plusa tego filmu.. Ps. Groza? Gdzie? Chyba w śniegu ;p

ocenił(a) film na 1
Cald_Dashew

W pełni się z tobą zgadzam. Film jest naprawdę fatalny i dziwię się sobie jak ja na tym nie usnąłem. Nie polecam 1/10

ocenił(a) film na 1
Cald_Dashew

W pełni się z tobą zgadzam. Film jest naprawdę fatalny i dziwię się sobie jak ja na tym nie usnąłem. Nie polecam 1/10

ocenił(a) film na 1
Cald_Dashew

W pełni się z tobą zgadzam. Film jest naprawdę fatalny i dziwię się sobie jak ja na tym nie usnąłem. Nie polecam 1/10

ocenił(a) film na 1
Cald_Dashew

AAAAAAAAAAAAAAA co za koszmaR! to był najgorszy film jaki widzialam! nie radze oglądac! tylko zmarnujecie czas!

ocenił(a) film na 4
wandaIjejBanda

straszna pomylka

ocenił(a) film na 8
marcinek77

Mi się podobał klimat i poczucie rosnącego zagrożenia niewiadomego pochodzenia, oraz ludzie powoli popadający w szaleństwo w lodowym piekle. Wg. Mnie aktorstwo i zdjęcia trzymają dobry poziom. Średnia jest mocno zaniżona.

Cald_Dashew

Jednym słowem: TRAGEDIA. Szkoda czasu na ten film. 1/10 to dobra ocena.

ocenił(a) film na 6
Cald_Dashew

Jednym słowem wasze wpisy to TOTALNA tragedia!!!! Film jest DOBRY!!! Chcecie tragedii ?! Prosze:"El Muerto" "Odrodzone Zło" "Fabryka Śmierci" "Fabryka Śmierci-Krwotok" "Topór" "Maglownica Odrodzenie" "Krwawa Panna Młoda" Obejrzyjcie te dzieła, a potem piszcie teksty w stylu "najgorszy film" Ostatnia Zima jest dobrym filmem, na pewno czołówka całej tej kioskowej serii.

ocenił(a) film na 6
BEATAiDAMIAN

Popieram, lepiej bym tego nie ujęła :)

ocenił(a) film na 6
Cald_Dashew

"Ciągłe powtarzające się sceny filmowania śniegu" Ja osobiście jeszcze nie widziałem piasku na antarktydzie, jeżeli możesz to podaj tytuł w którym takowy występuje....
Ps. Widziałeś "Coś" ??? Tam też jest i Antarktyda i śnieg, więc z pewnością dasz mu 1/10
Miałem napisać że dziwi mnie Twoja niska ocena tego filmu, ponieważ w ulubionych masz bdb filmy-Mucha, Grindhous'y, Pulp fiction. Lecz nie napisze tego, bo widze że 1/10 to dajesz sobie na lewo i prawo. Wszystkie części piły 1/10 ??? Wolne żarty. 1/10 trzeba mieć za co dać, Tobie się coś tam nie spodoba, to od razu dajesz 1.
Ps2. Dużo masz tych najgorszych filmów jakie widziałeś.

BEATAiDAMIAN

No sorry ale akurat "Topór" był dobry....

BEATAiDAMIAN

W tym filmie akurat nie ma Antarktydy. Jest za to Alaska. Też na A, też zimno i dużo śniegu, ale to jednak nie to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones