PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273309}

Ostatnia zima

The Last Winter
4,6 1 807
ocen
4,6 10 1 1807
Ostatnia zima
powrót do forum filmu Ostatnia zima

Ocena filmu mocno zaniżona... nie wiem po co ktoś ogląda filmy z gatunku który mu się nie podoba tylko po to żeby dać 1/10... Trzeba zdać sobie sprawę, że nie jest to horror tylko film grozy a to duża różnica którą jak widzę nie każdy rozumie. Bardzo podobał mi się sposób w jaki film został nakręcony. Przez chwile miałem wrażenie, że twórcy filmu zaczerpnęli nieco z prozy Lovecrafta która mi bardzo przypadła do gustu. Co do gry aktorskiej.... nie jestem wielkim znawcą ale mnie osobiście aktorzy przekonali. Największy minus to końcówka filmu... nie chciał bym spojlerować więc napiszę tylko, że niektóre końcowe sceny zabiły narastającą przez cały film grozę... kto oglądał ten wie o czym mówię. Podsumowując film bardzo ciekawy i z przesłaniem (które jak widzę nie wszyscy zrozumieli) z pewnością wart obejrzenia. Normalnie dał bym 7 ale w związku z zaniżaniem przez bandę imbecyli potrafiących napisać jedynie "beznadzieja 1/10" 8/10.

ocenił(a) film na 8
Durgulum

zgadzam się w 100%. dla mnie wspaniały, metaforyczny film. z przesłaniem. ale jak ktoś daje 1/10 to nie zrozumiał widocznie i spodziewał się zombi albo wampirów;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones