PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220746}

Ostrza chwały

Blades of Glory
5,9 27 583
oceny
5,9 10 1 27583
6,3 9
ocen krytyków
Ostrza chwały
powrót do forum filmu Ostrza chwały

Bardzo śmieszna komedia

użytkownik usunięty

Film troszkę głupawy, ale w fajny, pozytywny sposób. Humor typowy dla Farrella, przypominał mi "Anchormana". Teraz trudno o oryginalność w komediach, ale niektóre sceny są naprawdę śmieszne np. jak Chazz nagrywa się na sekretarkę, omawianie znaczenia tatuaży, gonitwa na łyżwach czy taniec do "I don't want to miss a thing". Olbrzymie plusy za brak wulgarności i epatowania seksem.
Zdecydowanie polecam, jest się z czego pośmiać :)

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem to jest jeden z tych filmów, o których można powiedzieć, że jest tak głupi, że aż śmieszny. ;D I rzeczywiście, ja się na nim nie nudziłam i wciąż o nim pamiętam. :) Uwielbiam tego typu dowcip- niby na serio. ;) Świetna gra i doskonale dobrani aktorzy jak na tego typu film, choć przyznaję, że zapewne nie jest on dla każdego. ;) :)

ocenił(a) film na 5

Gdyby nie ostatnie 20 sekund filmu, podobałby mi się bardziej.

ocenił(a) film na 7
medithanera

Tez tak uwazam. To na sam koniec to wg mnie lekka przesada. Ale ogolnie film dobry, naprawde zabawny. Najlepszy wg mnie byl moment gdy Chazz spiewal do sluchawki;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones