PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124129}

Półmrok

Half Light
6,4 8 865
ocen
6,4 10 1 8865
Półmrok
powrót do forum filmu Półmrok

Koniec filmu

ocenił(a) film na 7

Uwaga spoiler. Proszę mi powiedzieć jak się film skończył? Jakimś cudem mimo zainteresowania filmem, zasnęłam :( pamiętam, że do tej wioski przyjechała jej przyjaciółka i jakiś mężczyzna i moment kiedy we 2 rozmawiali.

ocenił(a) film na 7
MsliverK

Przyjaciółka rozmawiała z Patrickiem, który udawał Angusa. Przekazała mu pieniądze za udział w intrydze. Patrick miał wyjechać, jednak na stacji przypomniał sobie, ze na wyspie została klisza z aparatu, kiedy robił sobie zdj z Rachel i wrócił się po nią. Mąż Rachel czekał na nią w domku, uśpił ja i razem z przyjaciółka zabrali ja na wyspę z latarnia, chcąc upozorować jej samobójstwo (związali jej nogi łańcuchem, przyczepili kotwice i wrzucili do wody). Udało jej się wydostać, bo do wody wpadł klucz do kłódki. Mąż z przyjaciółka weszli do latarni, Rachel po tym hak udało jej się oswobodzić rowniez, wywiązała się szamotanina - przyjaciółka uderzyła się w głowę, tak jak żona Angusa, mąż zaczął gonić Rachel na górę. Z sufitu opuścił się hak - Patrick/Angus rzucił się na męża i go przebił hakiem. Następnie Patrick/Angus wyszedł do Rachel na balkon, dał jej muszle i skoczył na urwisko. Rachel wróciła do Londynu, do swojego domu.

ocenił(a) film na 7
MsliverK

Chodziło o Marcusa nie Patricka - generalnie o tego kolesia, który podszywał się pod niezyjacego latarnika :)

ocenił(a) film na 7
MsliverK

Sorry, to był Patrick, dobrze napisałam na początku :)

ocenił(a) film na 7
edytka_wolomin

Dziękuję bardzo za dokładną odpowiedź, pozdrawiam!!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones