PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148}

Północ w ogrodzie dobra i zła

Midnight in the Garden of Good and Evil
6,8 8 429
ocen
6,8 10 1 8429
7,2 5
ocen krytyków
Północ w ogrodzie dobra i zła
powrót do forum filmu Północ w ogrodzie dobra i zła

Świetny film !!! Jeden z moich ulubionych !!!! Świetna obsada, świetna reżyseria !!!!! Klimat filmu wciąga jak nic, nie banalna kryminalna historyjka dla wybrednych !!!! Bardzo polecam i pozdrawiam !!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
Magic

Zgadzam się, mam dokładnie takie same odczucia do co do tego filmu. uwielbaiam takie klimatyczne historie :)

nerghal

co mi się podoba w tym filmie jeszcze???...jakies iskry w oczach cudownego Kevina, kiedy wodzi sobie po tym kociaku (utalentowanym zresztą- trzeba to przyznać) lovelasie Judzie Law

ocenił(a) film na 8
lollii

Oj faktycznie iskierki były widoczne ;)

zgadzam sie z przedmówcami, film wciąga swoim klimatem w odrealniony świat amerykańskiego południa. Nawet jesli ktoś nie lubi takiego stylu, warto obejrzeć dla samej obsady.

ocenił(a) film na 10
Magic

Popieram ;) Film jest świetny, uwielbiam go! Ciekawe czemu jest dosyć mało popularny.

ocenił(a) film na 8
VViedzma

Oj ciekawe. Właśnie jestem świeżo po jego obejrzeniu i ..aż mnie
zatkało. Klimacik, trochę dreszczyku, niepokoju, a do tego niebanalna
historia - to lubię w filmach :) A poza tym świetna obsada: Kevin Spacey
i oczywiście Johnny Cusack ;)

ocenił(a) film na 9
DreamingInRed

Witam serdecznie. Właśnie jestem po projekcji filmu i musze przyznać, że Clint wielkim rezyserem jest. Obsada w iście wielkim stylu, cudna muzyk i wspaniały klimat. Może historia morderstwa nie była jakaś wielce intrygująca, ale chyba nie o to rezyserowi chodziło, by do ostatniej minuty zastanawiać się, kto jest dobry, a kto zły. Wielki plus filmu - postacie z "drugiego" planu bardzo wyraziste, z własną historią i oczywiście niebanalne teksty - " two tears in a bucket, mother fuck it". W sumie oglądając ten film przypomniały mi się "BIg Fish" oraz "Barton Fink" - może dlatego, ż jest ten magiczny, bajeczny klimat. Zdaje sobie sprawę, że nie każdy gustuje w takich filmach, ale mi one jak najbardziej odpowiadają i na pewno do nich jeszcze wrócę. Reasumując - naprawdę wielkie kino.

gulek_2

Szacun za docenienie!

Magic

Szacun za docenienie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones