PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131066}
4,7 310
ocen
4,7 10 1 310
Pakt z diabłem
powrót do forum filmu Pakt z diabłem

Trafiłem przypadkiem na ten film i niemal od razu mnie zaintrygował.Mozna się samemu zastanowić czy za cenę jakiegoś swojego wielkiego marzenia byłoby się w stanie poświęcić własną duszę.Doskonale dobrano do roli Doriana- Louisa ,Ethana Ericksona.O to właśnie chodziło,żeby ktoś o tak pefekcyjnej urodzie obawiał się jej utraty.W roli Henrego świetnie sprawdził się Malcolm McDowell,który jest nieco demoniczny mimo pozornego spokoju.Mnie ta produkcja przypadła do gustu,choć oczywiście były monotonne momenty.Bardzo chętnię sięgnę teraz do powieści "Portret Doriana Gray'a",ponieważ nie miałem jeszcze okazji przeczytać.

ocenił(a) film na 8
Martin_Eden

Siemka! To ile byś dał w skali od 1 do 10 tej produkcji? Pozdrawiam...Ethan może i jest przystojny, ale trzeba umieć też grać - nawet w takim filmie, gdzie głównie gra swoim ciałem co nie?

Zeke

Hej.Ja ten film oceniłem 8/10.Zazwyczaj daje tyle produkcjom,które jako całość mi się podobają.Oczywiście nie jest to jakieś wybitne dzieło,bo nalezy do tzw.klasy B,ale jak dla mnie ok.Ja do Ethana specjalnie nic nie mam,bo zagrał dobrze biorąc pod uwage,że jego filmografia nie jest zbyt bogata.Ale oczywiście ilu ludzi,tyle opinii.Czytałem Twoją wypowiedz na temat "Paktu z diabłem"i mimo,że rózni się od mojej,to podbała mi się.A tak z ciekawości zapytam kogo widziałbyś w roli Doriana zamiast Ethana?

ocenił(a) film na 8
Martin_Eden

W sumie urody do Ethanowi odebrać nie możemy i myślę, że z wyglądem świetnie się nadał na Doriana, hmm a z aktorow, którzy mogliby go zastąpić: nie przepadam za Joshem Hartnettem, ale myślę że by się nadał bo chyba (w mojej ocenie) ma troszkę więcej talentu stricte aktorskiego...ja tez dałem 8/10 bo pomysł był niezły. Szkoda, że nigdzie nie mozna tego filmu dostać bo w TV to chyba już nie prędko poleci a przeanalizowałbym sobie go na spokojnie. Książkę O.Wilde'a już zabukowałem se na Allegro :) - tania :D

Zeke

Fajnie,że oceniłeś film na tyle samo.Przyznam,że ja też chętnie obejrzałbym jeszcze raz,ale niestety nie ma takiej mozliwości.Może jeszcze kiedyś telewizja nada,to będzie trzeba nagrać.Zreszta dodałem ten obraz do ulubionych.Co do innego aktora w roli Doriana,to szczerze mówiąc ja Harnetta nie cierpie.Jakoś mnie w żadnym filmie nie przekonuje.Zastanawiam się jakby sobie poradził Matt Damon.Jeśli chodzi o ksiązkę to pewnie najpierw poszukam w bibliotece.Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 8
Martin_Eden

W sumie masz racje z tym Mattem Damonem! A co do Hartnetta to mi się podobała jego rólka jedynie w filmie "The Faculty" (który gorąco polecam bo fajny), a jak już wspomniałem - osobiście też nie przepadam za nim :) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones