PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200684}

Pani Zemsta

Chin-jeol-han Geum-ja-ssi
7,5 16 306
ocen
7,5 10 1 16306
7,6 13
ocen krytyków
Pani Zemsta
powrót do forum filmu Pani Zemsta

Jak można napisać tak okropny scenariusz. Trzeba być psychicznym żeby nakręcić coś takiego. Głupszego filmu nie widziałam. Niektórzy ludzi to mają nasrane w tych łbach. Dla mnie to jest kompletne dno i strata czasu!!!

ocenił(a) film na 10
antenka_3

nie kumam takich ludzi jak ty. rozumiem ze film nie przypadnie wszystkim do gustu, ale nazwać go kompletnym dnem to gruba przesada. Nie wiem co wg. ciebie jest nie tak ze scenariuszem.
I sama masz we łbie nasrane.

ocenił(a) film na 8
antenka_3

Nie sięgaj nigdy po ambitniejsze dzieła - rada na przyszłość ;)

antenka_3

....i najwidoczniej jesteś osamotniona w tym poglądzie,a nie wydaje mi sie żebym miała jak to subtelnie nazwałaś "nasrane" w głowie...............mnie się film podobał,tak jak cała trylogia zemsty.

antenka_3

Wg mnie to mało filmów jeszcze widziałaś... I mam prozbe, czy mogłabyś dokładniej napisać co miałaś na myśli używając słowa "okropny"???...

antenka_3

Mi się film podobał bardzo - rewelacja i nie chodzi o scenariusz (!). Chodzi o klimat - mieszanka absurdu i grozy, dziwnych pejzaży. Trzeba dorosnąć, by zrozumieć ten film. To nie jest film dla dzieciaków, które głównie piszą tu komentarze. Porównując z filmami "Pan Zemsta" i "Oldboy" sytuuję go na drugim miejscu - po "Oldboyu" i przed "Panem Zemstą".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones