PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200684}

Pani Zemsta

Chin-jeol-han Geum-ja-ssi
7,5 16 299
ocen
7,5 10 1 16299
7,6 13
ocen krytyków
Pani Zemsta
powrót do forum filmu Pani Zemsta

Muzyka

ocenił(a) film na 10

Nigdzie nie moge znalesc muzki ze zwiastunu ani zadnych utworow kompozytora. Jezeli ktos wie cos na ten temat to prosze o odpowiedz.Z gory wielkie dzieki :)

Saddako

Oj to strasznie cienko szukasz. Ja juz mam soundracka od ponad 6 miesiecy :). Poszukaj na osle.

Saddako


A tak poza tym to są programiki do wycinania i ekstrahowania dowolnej ściezki dźwiękowej z filmu z zapisem np. MP3.! Pobudka Panie leniuszku.

ocenił(a) film na 7
Saddako

domyslam sie ze oberwie mi za propagowanie kupowania cd ale na stronie yesasii(www.yesasia.com) mozesz zamowic sobie oryginalny OST w cenie 13$. jest pieknie wydany i ilustrowany, w formie malej ksiazeczki. pol roku temu kiedy wyszla chinjeolhan geumjassi bezkustecznie probowalam znalezc do niej muzyke a w przyplywie desperacji po prostu zamowilam ja z yesasii. i nie zaluje mojej decyzji x]...a jesli zalezy ci tylko i wylacznie na mp3, zawsze moge je zrippowac ;]!

ocenił(a) film na 7
Saddako

domyslam sie, ze oberwie mi sie za propagowanie kupowania cd ale na stronie yesasii(www.yesasia.com) mozesz zamowic sobie oryginalny OST w cenie 13$. jest pieknie wydany i ilustrowany, w formie malej ksiazeczki. pol roku temu kiedy wyszla chinjeolhan geumjassi bezkustecznie probowalam znalezc do niej muzyke a w przyplywie desperacji po prostu zamowilam ja z yesasii. i nie zaluje mojej decyzji x]...a jesli zalezy ci tylko i wylacznie na mp3, zawsze moge je zrippowac ;]!

ocenił(a) film na 9
kakihara

A można wiedzieć ile cieta przyjemność kosztowała? W całosci - cena+koszty przesyłki+cło(??)

ocenił(a) film na 7
godrom

w przypadku zamowienia produktow z oznaczeniem 'free shiping' (wiekszosc cd&dvd z azji) na laczna kwote 39$ yesasia sama pokrywa koszty przesylki. robilam zamowienie z kolezanka wiec oplacalo sie nam wziasc wiecej bo nie placilysmy za przesylke ;]. do tego paczka doszla w ciagu 4 dni. za clo nie placilam nic, bo nie zawsze je pobieraja ;]. normalna przesylka ktora dochodzi w max. 2 tyg kosztuje ok.5$ za 1 cd. a tak w ogole to wlasnie zauwazylam ze obecnie OST do pani zemsty kosztuje 12$ XD;;
btw : http://global.yesasia.com yesasia dla klientow spoza USA

kakihara

czesc, od jakiegos czasu szukam tej muzyki i nigdzie nie moge sciagnac.. jakbys mogla mi wyslac na mejla choc dwie mp3:] bede Ci bardzo wdzieczny;)

jaroszy18@interia.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones