PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200684}

Pani Zemsta

Chin-jeol-han Geum-ja-ssi
7,5 16 265
ocen
7,5 10 1 16265
7,6 12
ocen krytyków
Pani Zemsta
powrót do forum filmu Pani Zemsta

Spodziewałam się czegoś lepszego/ innego. Zawiodłam się. Z czystym sumieniem - nie polecam.

Happagus

a dlaczego nie uzasadniles swojej wypowiedzi? w jakich warunkach ogladaleś film ? wogóle zrozumialeś go... ?

ascorp

Nie uzasadniłam, ponieważ nie ma jak uzasadnić. Nie podobał mi się... po prostu, coś się podoba coś nie, bez powodu/przyczyny. W jakich warunkach? Domowych, przytulnych;p Być może nie zrozumiałam, jednak sądzę, że nie było to na tyle "wybitne kino" by tu coś rozumieć. Jako pierwszy z trylogii oglądałam "Oldboya" i był to jeden z najlepszych filmów jakie dotychczas miałam przyjemność widzieć. Miał coś w sobie, coś czego "Pani Zemsta" nie miała. Ale są przecież gusta i guściki.

ocenił(a) film na 10
Happagus

Pani Zemsta ma to "coś" do zrozumienia. Zresztą jak OldBoy i Pan Zemsta (który imho jest z całej trylogii najsłabszy co nie oznacza, że słaby).

Za pierwszym razem nie doceniłem tej produkcji ale za drugim wręcz mnie powaliła! I jest to wybitne kino, cała trylogia zemsty to jest wybitne kino i to jest fakt :) jak 2+2=4

Docenili ją krytycy i widzowie dosłownie na całym świecie. OK, może nie każdemu przypaść do gustu ale nadal pozostają te produkcje imho jednymi z najlepszych filmów ostatnich ładnych paru lat.

ocenił(a) film na 3
DarkOne

Jak czytam "docenili krytycy na całym świecie" to zastanawiam się, jak to jest, że jak polski krytyk coś wysoko ocenia to przeważnie jest to nieoglądalny badziew dla publiki a zdanie zagranicznego krytyka przyjmujemy z uznaniem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones