PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200684}

Pani Zemsta

Chin-jeol-han Geum-ja-ssi
7,5 16 290
ocen
7,5 10 1 16290
7,6 13
ocen krytyków
Pani Zemsta
powrót do forum filmu Pani Zemsta

Od pocżątku filmu wiedziałem że to będzie inny film jakie oglądam dlatego mogło być tak film mi podejdzie do gustu i jego oglądanie sprawi mi przyjemność albo i odwrotnie i tak się stało Początek filmu dla mnie dziwny nic się nie dzieje co przykuło mi moja uwagę ale zdrugiej strony pierwsza połowa jest prowadzona klimatem .Liczyłem ze film sie rozkreci że bohaterka zacznie wprowadzac plan jej zemsty a oglądanie jej planu będzie ucztom dla moich oczow ,a ja na tym filmem się meczyłem .Ten film jest z pewnością origalny ale dla mnie nie ten film do dla mnie była menczarnia 1/10

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

Co za gamoń.

ocenił(a) film na 1
zarptak

Jak ktos nie da takiej oceny jak ty na twoj film to ty jestes głupi a jak masz cycki to jestes głupia .A czemu tak chamsko bo tak się gada z takim ludzimi jak ty.

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

film mi podejdzie do gustu
jego oglądanie sprawi mi przyjemność albo i odwrotnie i tak się stało
Początek filmu dla mnie dziwny nic się nie dzieje co przykuło mi moja uwagę
zdrugiej strony
będzie ucztom
a ja na tym filmem
Ten film jest z pewnością origalny
była menczarnia

Ojciec bił cię szpadlem?

ocenił(a) film na 1
zarptak

Twoje chamstwo nie zna granic matka nie wychowała cie dobrze a ojciec cie molestował nocami

ocenił(a) film na 1
kinoman1985

Bawimy się dajej

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

TROLL ALLERT

ocenił(a) film na 10
kinoman1985

Przez brak przecinków nic nie zrozumiałem z twojej wypowiedzi. Pomijam kwiatki takie jak "ucztom". Masz dysleksję?

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

Nauczyłbyś się używać rodzimego języka, bo to naprawdę żałosne.

kinoman1985

I ty chłopie masz 28 lat ?

ocenił(a) film na 1
Shambler

Mam 28lat i dasz filmowi ocene 1 co wszyscy uważają ze jest to wielkie kino jestes atakowany nawet jak najlepiej uzasadnisz swoją wypowiedz i tak ktos ci napisze ze jestes Gamoń .Wiec wisi mi co piszecie i pisz cie sobie dalej dobranoc .

użytkownik usunięty
kinoman1985

Nie widzę w Twojej wypowiedzi żadnego argumentu który potwierdzałby słuszność oceny jaką wystawiłeś. Piszesz o osobistych odczuciach i całkowicie pomijasz walory filmu, nie uwzględniając ich pokazujesz jakim jesteś ignorantem. Proponuję od czasu do czasu otworzyć słownik, "na naukę nigdy nie jest za późno" dobranoc.

ocenił(a) film na 1

Argument smiertelnie nudne kino

ocenił(a) film na 1
kinoman1985

Moze byc taki

użytkownik usunięty
kinoman1985

" smiertelnie nudne kino " - to opinia subiektywna.

ocenił(a) film na 1

No

kinoman1985

Jesteś podobny do mojego znajomego,który miał podobną przygodę to twojej.Koleś jest gejem ale pomyślał,"zobaczę jak to będzie z kobietą,może podejdzie mi do gustu i sprawi mi przyjemność albo i odwrotnie".Niestety nie spodobało mu się i się srodze rozczarował.Dlatego trzyma się facetów,a ty trzymaj się filmu "Mój przyjaciel Hachiko "

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

To debil

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

W porządku to dobry argument, ale czy ten film jest aż tak nudny, żeby dać 1/10? Taka ocena sugeruje totalny gniot, a chyba nie jest, aż tak źle? Napisałeś, że w pewnym momencie nawet wyłapałeś jakiś klimat. Dalej 1/10? Może chociaż 3, lub 4 zastanów się.

W związku z wystawianiem tak skrajnej oceny, całość sprawia wrażenie jakoby troll (gamoń), chciał wzbudzić u ludzi złe emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones