PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200684}

Pani Zemsta

Chin-jeol-han Geum-ja-ssi
7,5 16 299
ocen
7,5 10 1 16299
7,6 13
ocen krytyków
Pani Zemsta
powrót do forum filmu Pani Zemsta

Trylogia zakończona

ocenił(a) film na 8

Ostatnia cześ trylogi Chan-Wook Parka na temat zemsty nie zawiodla moich oczekiwań. Ta jak i dwie pozostale czesci w nie spotykany sposób opowiadaja o zemście. W filmach tych nie odnajdziemy zemsty rodem z kina amerykanskie tutaj zemsta nie jest czymś aż tak prostym , tu bohater po dokonaniu zemsty nie odpala cygara i nie ma poczucia dobrze spelnionego obowiasku tu zemsta j3st przezyciem wewnetrzym bochatera i zostawia w nim ogromny ślad a w dodatku wpływa na bohatera zmienajac go .......

ateista1

Świetnie to ujałeś, zgadzam się z tobą choć jeszcze filma nie widziałem. Ale już sobie ściągnąłem obydwie części: "Pan Zemsta" i "Pani Zemsta" (nie wiem tylko skąd wam się wzieło trzy części, bo każdy mówi, że to trzecia a ja znam tylko te dwie które napisałem powyżej((mógłbyś mi to wyjaśnić) I mam jeszcze jedną prośbę odnośnie tych dwóch filmów, które jusz zdarłem, nie mogę ich pooglądać bo nie mam do nich napisów (Pana mam na 1cd, 717 512KB; natomiast Panią na 2cd 1cd-717 002, 2cd-716 964) Gdybyś chciał mógł mi przesłać w jakiej kolwiek tam masz wersji to podaje mój mail: blade_89@o2.pl. Proszęęęę

ocenił(a) film na 8
Maximus_3

piszesz iz nie wiesz zkad sie wziela trzecia czes trylogi Chan-Wook parka oto i rozwiazanie twojej zagadki 1-"Pan Zemsta", 2-"OldBoy", 3-"Pani Zemsta' i oto cała trylogia o zemscie . Co do napisow o ktore prosisz to niestety nie jestem ci w stanie pomóc gdyż sam nie posiadam obecnie napisó do żadne z filmów które wymmieniasz. Ciesze sie jednocześnie że ktoś popiera moje zdanie co do tworczości koreanskie reżysera.Koniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones