PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 553
oceny
5,7 10 1 62553
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

7/10

ocenił(a) film na 6

Podchodziłem do tego filmu długo, ponieważ po jedynce nie oczekiwałem czegoś zaskakującego w sequelu. I faktycznie, niczego zaskakującego w nim raczej nie było, a jednak wciąż jest to naprawdę ciekawy horror, który potrafi momentami przestraszyć i mogę go polecić. Fakt, że film tak naprawdę niewiele różni się od oryginału. Ale skoro wciąż potrafi straszyć to chyba nie jest aż tak ważne? Sytuację porównałbym do serii japońskich horrorów Ju-On. Jednak akcja, którą oglądamy kamerą, trzymaną przez bohatera jest wciąż niewyczerpanym pomysłem dla horrorów, bo potrafi przynieść odpowiednie efekty i wyjątkowo realistyczną akcję. Ponownie pochwalić mogę, tak jak w jedynce, trzymającą w napięciu końcówkę. Według mnie jest to lepsza część od tej pierwszej i warto go obejrzeć tym bardziej, że w ostatnich latach fani horroru nie są rozpieszczani... Moja ocena: 7/10.

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

Zgadzam się prawie w 100% z Twoją opinią, jednak jak dla mnie jedynka była straszniejsza. Może dlatego, że oglądałem ją dużo wcześniej i byłem młodszy, ale nadal uważam ją za straszniejsza :D. Bardzo podoba mi się rozwiązanie, że twórcy w kolejnych częściach, wyjaśniają poprzednie. Tak jak to było z paranormal activity 2, dowiedzieliśmy się skąd bohaterowie pierwszej części " uzyskali " demona, tak w paranormal activity 3, dowiemy się o dzieciństwie sióstr, które są bohaterkami obu części ( przynajmniej tak mi się wydaje ). Moja ocena to również 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones