PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 553
oceny
5,7 10 1 62553
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

9na10

ocenił(a) film na 9

Ta część jest jeszcze lepsza od 1. Szybciej się rozkręca i trzyma w napięciu do samego końca, który jest niezwykle zaskakujący. Polecam obejrzeć!

ocenił(a) film na 2
sim2011

Ewidentnie nie zgadzam się, lol7. Można obejrzeć, ale ani przez chwilę nie pomyślałbym, że może być lepszy od 1. Rzec by można, iż film z lekka denny. Zawiodłem się.

ocenił(a) film na 5
Psychosis7

Wyjaśnia mnóstwo rzeczy z pierwszej części, lecz realizatorsko nic nowego nie wniósł....

Psychosis7

czy średnia wiekowa ludzi którym ten film sie nie podobał to 13 lat ? :| walą lolami i iks de wszedzie gdzie sie da a jesli w filmie nie ma flaków od 1 do ostatniej minuty to film jest kiepski ??? co sie stało z tym światem ?? to wszystko przez pokemony !!!11jeden

ocenił(a) film na 2
tizek2

Nie wiem gdzie widziałeś tutaj "iks de", zaś "lol" pojawiło się raz. Jak widać niektórzy lubią wszystko wyolbrzymiać.
Myślisz, że ktoś kto ma inny gust niż Ty musi mieć koniecznie 13 lat? Jeżeli zawsze tak do wszystkiego podchodzisz to gratulacje.
Tak na koniec: nie stresuj się.

ocenił(a) film na 4
sim2011

"Szybciej się rozkręca " -HAHAHAHHAHAHA
poprawiłeś mi humor na wieczór. Haha ! szybciej się rozkręca :D to na pewno nie była ironia ???

ocenił(a) film na 9
chudyWKS

Z PEWNOŚCIĄ NIE!!! HAHAHA

ocenił(a) film na 4
sim2011

Tym zabawniej :D
Pamiętam jak w kinie wyszedłem do toalety w 40 minucie filmu, bo już nie mogłem utrzymać, a jak wróciłem okazało się, że ominęła mnie najlepsza scena (kuchenne szafki) :D
Zanim film się dobrze rozkręcił to już się skończył. Nie powiesz mi chyba, że myjka, wyskakująca z basenu, jest szybko rozkręcającą się akcją filmu ?
Lubię tego typu filmy, ale PA2, 1 zresztą też mocno mnie zawiodły.

sim2011

Mnie jednak się wydaje, że 1 lepsza, ponieważ w 2 już wiedzieliśmy, o co chodzi. Na początku był strasznie nudny, czekanie, czekanie, czekanie.......
Później był motyw, na którym dostałam chyba zawału, tak czuję... No i fakt, trochę wyjaśnił, ale też jest kwestia, która mi się nie podoba, takie straszne domysły (chodzi o końcówkę powiązaną z 1 częścią).

ocenił(a) film na 7
sim2011

1 o wiele lepsze ;) wszyscy mówią że srają ze strachu mnie ta 2 częśc w ogóle nie wystraszyła ;)

ocenił(a) film na 9
sim2011

Ja jednak zostaje przy tym, ze ta część jest o wiele ciekawsza!!!

ocenił(a) film na 6
sim2011

Koncówka dwójki jest niesamowita! jestem w szoku! Powiem tak... jako całokształt to jedynka... jeśli chodzi o motywy i końcówkę to dwójka! Tak więc obie są warte obejrzenia... niestety obie baaaaaaaaaaaaaardzo wolno się rozkręcają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones