PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 531
ocen
5,7 10 1 62531
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

Całkiem zabawny

ocenił(a) film na 4

Kurde, dawno się tak na filmie nie uśmiałem, sceny z myjką wychodzącą z basenu są po prostu
genialne ! A tak ogólnie to film kompletnie niestraszny. Niejeden thriller mnie bardziej przeraził.
Jednak bądź co bądź końcówka ciekawa i klimatyczna. Za kilka wybitnych scen komediowych 5.

ocenił(a) film na 5
Goofi321

Ja najbardziej pokochałem tę zabawkową ciuchcię z melodyjką!

ocenił(a) film na 4
Voytash89

Ale myjki i tak nic nie pobije ; )

ocenił(a) film na 6
Goofi321

Kolego nie myjki tylko filtr basenowy.
A po za tym to nie rozumiem was z czego tu się śmiać.
No ale o poglądach niema co dyskutować,jednego śmieszy komedia drugiego horror.
Interesujące nieprawdaż.

Voytash89

:) Brawo!

Goofi321

haha ja też nieźle się na nim uśmiałam :D Zwłaszcza dlatego, że oglądałam film ze znajomymi jak się zaczęły komentarze na temat właśnie tych "czyszczarek" to mało co nie umarłam ze śmiechu.
O ile pierwsza część mnie trochę przestraszyła to ta jedynie rozśmieszyła.

użytkownik usunięty
Izabella225

chciałaś żeby Cie film przestraszył, oglądając go ze znajomymi? ciekawe

Wydaje mi się, że gdyby film był straszny to nawet jeśli oglądałabym go ze znajomymi to by mnie przestraszył.
Wiele horrorów mnie naprawdę przestraszyło pomimo, że oglądałam je w towarzystwie, ale ten po prostu jakoś nie ma klimatu(przynajmniej ta część). Dla mnie jest w niej tyle niedorzeczności, że jest po prostu śmieszna, jedynie na końcu coś się dzieje ale to troszkę za mało.

użytkownik usunięty
Izabella225

zaufaj mi że oglądając samej w nocy na słuchawkach, a ze znajomymi to całkiem co innego i inny efekt otrzymasz, co nie zmienia faktu że ta część nie jest jakaś wybitna

użytkownik usunięty

Potwierdzam.

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się. Doznania towarzyszące oglądaniu horrorów w pojedynkę a z kimś, są skrajnie różne. Chcemy poczuć dreszczyk, emocje, nieco śmiechu? Oglądajmy ze znajomymi! Chcemy by strach (nawet tani, na zasadzie BU! dźwiękiem czy jakąś mordą) zakradł się do naszej psychiki? Tylko i wyłącznie samemu, w spokoju i ciszy... w nocy. Co jak co, ale strach to tak silnie uczucie, że nawet raz zaproszone, potrafi się rozgościć w naszej głowie na parę dłuższych chwil. ;)
Jeszcze co do oglądania horrorów w towarzystwie: pamiętam jak pierwszy raz obejrzałem "Klątwę" - było strasznie. Potem obejrzałem w domu z bratem... i połowę filmu śmiałem się jak głupi, rujnując przy tym seans bratu. :P Zresztą takie śmianie się w czasie horroru nie jest żadną oznaką odwagi, czy czegoś w ten deseń, a po prostu świadomym i celowym mechanizmem obronnym przed "wpuszczeniem" strachu do się - bo raz się go poczuje, będzie towarzyszył do końca filmu, jaki by on nie był. :P

ocenił(a) film na 3
Goofi321

nie wiem co w tym zabawnego
jak widzisz np rower albo czajnik tez sie smiejesz?
ten film byl poprostu nuuuuudny
naprawde ciezko stworzyc cos mniej interesujacego

ocenił(a) film na 2
El_Magiko

najstraszniejsze jest w tej serii że ktoś wyprodukował 4 części tej mizeroty dla przestrachanych gimnazjalistów , nuda wieje z ekranu od pierwszej do ostatniej minuty .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones