PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 531
ocen
5,7 10 1 62531
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

Pierwsza część miała zwroty akcji budowała klimat i napięcie. Od początku coś tajemniczego się kroiło i na ten temat był cały film. W tej części 2/3 filmu wypełnia pokazywanie zwykłych czynności wrzuconych rzutem na taśmę chyba nawet bez obróbki. 1/3 ostatnie filmu nie ukrywam są całkiem zaje*te, ale końcówka nie ratuje całości, która początkowo nudzi jak już wszyscy wspomnieli. W jedynce przynajmniej było budowane napięcie i rozwijała się jakoś fabuła tutaj nie dość, że wyjawia się tajemnica to jeszcze jedyne wydarzenia i akcja jaka się tu dzieje to końcówka, ale trudno to nazwać rozwojem fabuly. O ile jedynka jest rewelacyjna i dałem jej 9/10 a nawet dam 10/10 to ta część nie dość, że wyjawia tajemnice to jest niesamowicie kiepska w stosunku do jedynki więc dałem 3/10 ale może zdanie zmienie...Po prostu wg. mnie pokaz efektów spechjalnych kiedy 2/3 filmu to była szmira nie odratuje całości zastrzegam że efektów świetnych. Gdyby film od początku starał się robić wrażenie i wciągać w atmosferę pewno ocena była by wysoka, ale za co tu dać wysoką notę skoro 2/3 tego parszywego gniota nie jest w ogóle związana z głównym wątkiem to gadanie o jedzeniu sraniu i spaniu i kupowaniu zasłonek do domu, a to przecież nas gówno obchodzi....Film należy oceniać jako całość więc tak wygląda moja ocena. Gdybym miał oceniać samą końcówkę dał bym 9/10 a nawet więcej.

Movie_Crash_Man

Zgadzam się. Mimo iż pierwsza część nie wywarła na mnie mega wrażenia, to druga była totalną stratą czasu. Przez około 40 minut filmu panowało totalnie zawieszenie akcji, dosłownie nic ale to nic się nie działo. A szkoda, bo gdyby od początku szokował to może byłby wstanie przebić jedynkę - nie zmienia to faktu, że ostatnie minuty filmu jako tako dają jeszcze radę. Ale podsumowując - totalnie się zawiodłam. Jakby się zastanowić to w filmie poruszyła mnie tylko Abby - o dziwo nie wymieniona w obsadzie.. ;p

ocenił(a) film na 3
ewson

Na mnie wrażenie zrobiły sceny w piwnicy, oraz scena w kuchni, ale to nie wystarczyło. Gdzie fabuła i klimat ?

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

Pierwsza część nudziła ,ale ostatnie kilka minut było rewelacyjne.Ta część jest trochę lepsza ,ale nadal nie dobra.Obie mają w sobie to coś,ale źli ludzie biorą się za tworzenie Paranormal actvity

ocenił(a) film na 3
Heroes222

Pierwsza część nudziła ? Ciekawe czym.
Ta część była lepsza ? O czym ty piszesz ? Ta część to makabrycznie kiepski film i dosłownie kpina dla kinematografii to tak jakby wrzucić pierwszy lepszy odcinek polskiego bigbrothera a dopiero w końcówce zacząć tworzyć jakiś scenariusz. Makabrycznie kiepska prowokacja.

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

Sam jesteś makabrycznie kiepski.

ocenił(a) film na 3
goodfiles26

I dajesz ocene 2/10 ?
Kretynizm 10tego stopnia.

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

Spinasz się jak członek przed wytryskiem, dziwiąc się jednocześnie jak ktoś w ogóle może twierdzić, że druga część jest lepsza od jedynki. Ano może.

2/10? Części pierwszej dałem 1. Też jestem zdania, że to tutaj jest przynajmniej mniej nudne. Ale i tak do dupy.

Takie życie.

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

popieram. Jedyny straszny moment to gdy to coś ją ciągnie po schodach. Nudy, oj nudy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones