PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 560
ocen
5,7 10 1 62560
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

Pierwszej części do dzis nie mogę sam obejrzeć do końca - tak jest straszna!! Po waszych komentarzach widze że jest gorzej niż się spodziewałem. Zastanawiam się czy rezerwować bilecik hmm..

ocenił(a) film na 8
tomeknet

Duga część jest taka sama na ogół straszna :) Taki sam motyw. Ogólnie spoko. Jak się pierwszej części bałaś to i na drugiej też będziesz...Rezerwuj ;p

ocenił(a) film na 1
tomeknet

Zarezerwuj i żałuj że poszedłeś ;/

ocenił(a) film na 7
tomeknet

Nie wierz w to co ludzie mówią, jestem świeżo po seansie i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony ;) Miałem zarezerwowany bilet pare dni przed premierą, a w ciągu dzisiejszej nocy ocena z 7,1 spadla do 6,4 na filmwebie i bylem troche wystraszony, ale nie zaluje pieniedzy wydanych na bilet ;) Sala się śmiała, gdy się śmiać powinna i piszczała, gdy było strasznie, więc nie tylko ja mam takie zdanie:)
Film bardzo dobry ;P

użytkownik usunięty
tomeknet

Wiesz co...
Pierwsza zasada filmwebu - niesugeruj się ocenami ludzi ani ocenami tego serwisu.
Razem z kumplem pare (a mam na myśli wiele) razy zawiodłem się na użytkownikach i ocenach w filmwebie.
Więc doszliśmy do wniosku że lepiej obejrzeć a potem wyrobi sobie własne zdanie na temat danego filmu.
Ps. Ja na pewno pójdę na to do kina i napewno niebędę kierować się ocenami.
Bo to co ostatnio dzieje się na tyk dobrym serwisie to po prostu śmiech na sali.

ocenił(a) film na 1
tomeknet

Jeśli już pytasz, to moim zdaniem nie ma sensu, i nie zgadzam się z tym co pisze KaMiLA_xD_ oraz natsu, film w ogóle straszny ie był, no chyba, że w dwóch momentach, gdzie po prostu coś mocno zaskoczyło, ale ogólnie ja bardziej bałam się tego, co może być niż tego co było. Pierwsza część moim zdaniem straszna była, ale w tej powielony motyw, nic nowego, bez sensu. Wydaje mi się, że lepsza będzie VII część Piły... Ale to oczywiście moje zdanie.
Pozdrawiam, a jeśli jednak pójdziesz, to napisz czy nie żałujesz ;)

ocenił(a) film na 10
tomeknet

Nie trac kasy na to badziewie..popieram pierwsza czesc straszna byla 3 razy w kinie na niej bylam..a PA2 tragedia.......xxxxxxxx

ocenił(a) film na 9
tomeknet

Jestem świeżo po seansie i powiem...Polecam!! i nie załuje wydanych pieniędzy, film jest super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones