PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 531
ocen
5,7 10 1 62531
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

BEzgłupich komentarzy proszę i temu podobne, ale zwracam się do osób, które widziały I i II i chciałabym zapytać jak to w końcu było: W jedynce było, że Katie zabiła Mica a potem siadła przy łóżku, przyjechała policja i ją zabiła - OK, ale w dwójce, nie bardzo rozumiem tych wydarzeń, było napisane tam, że Mica został zabity 8 września, a 9 września pojawia sie KAtie w domu Kristi i zabija rodziców i zabiera małego - noi tutaj nie rozumiem jakim cudem ona się znalazła w tym domu skoro w jedynce siedziała u siebie w domu.
Porównuję tak,bo podobno dwójka miała być w pewnym sensie kontynuacją.
Za odpowiedzi z góry dzięki. Tak po prostu mnie ciekawi to jak to w końcu jest ;)

ocenił(a) film na 7
guska_a

To wygląda na to, że było kilka zakończeń części I. Obejrzyj sobie moze na yt inne zakończenia. Ja ogladałem akurat tak ze wszystko ładnie pasowało :)
pozdro

ocenił(a) film na 6
guska_a

Dokładnie, ja też oglądałam taką wersję pierwszej części, gdzie Katie wcale nie była złapana przez policję. Ostatnią sceną było, jak Katie rzuca martwym ciałem Miki w kamerę. I film kończyło zdanie podobne jak w dwójce: "Miejsce pobytu Katie pozostaje nieznane".

ocenił(a) film na 5
olimpia.hryck

W mojej wersji Katie zabiła Micah, wróciła do pokoju, podeszła do kamery i poderżnęła sobie gardło, po czym upadła.
Gdybym nie obejrzała innych też bym nie wiedziała o co chodzi.
Ponoć są 4 zakończenia pierwszej części:
- policja zabija Katie
- Katie ucieka - to jest chyba ta główna wersja, najbardziej rozpowszechniona
- Katie podrzyna sobie gardło
- czwartej nie widziałam i nie wiem

Ceith

No właśnie też mi to nie pasowało, bo u mnie policja ją zabiła, ale, że 2 już tylko klatkami skakałem to myślałem, że może coś przegapiłem. Czy nie przypomina Wam to trochę REC? W pierwszej części normalnie, a w drugiej też tak religijnie się zrobiło. Jeszcze okaże się, że będzie to miało swoje kontynuacje pod nazwą Egzorcyzmy Katie...

ocenił(a) film na 7
pumba_14

no i kurna trafileś w sedno.. 3 cześć czarownice -.-

ocenił(a) film na 5
guska_a

Wydarzenia ukazane w pierwszej części działy się równolegle z wydarzeniami ukazanymi w części drugiej.

filmam

No to tak, równolegle. Ja też oglądałam z policją, ale nie wiem czy ją zabijają czy tylko ranią. No i tłumaczyłam sobie, że może uciekła policji??
Ale bez sens kilka zakończeń i jeszcze 2 tak zamotała... pewnie 3 coś wyjaśnia, chociaż nie mam ochotę już 3 oglądać.

Indra_5

ech naprawde :) wiekszosc 2 czesci to sa wydarzenia które działy sie przed zdarzeniami pokazanymi w 1. Jedynie sama koncówka w 2 to dalsze losy z zakonczenia 1 , gdzie katie ucieka po zabiciu Micah

slipdog

no, tak, masz rację, tylko chodzi chyba o to, że są te różne końcówki. A tak naprawdę ja nie wiem, o co mi chodziło, że 2 zamotała :)

ocenił(a) film na 5
Indra_5

Jakie równolegle... Równolegle tzn. w tym samym czasie, a na początku dwójki był napis "60 dni przed śmiercią Mickhy", czy jak mu tam. Dopiero końcówka była kontynuacją jedynki, chyba dzień po zakończeniu pierwszej części.

Jedynkę oglądałem z endingiem, w którym Katie zabiła Micaha rzucając nim o ścianę, po czym "uśmiechnęła" się do kamery i był koniec. Tak więc zakończenie takie jakie powinno być, by oglądać część drugą, bez głowienia się czy Katie odżyła po zabiciu przez policjantów, poderżnięciu sobie gardła etc. :)

Czy było religijnie.. może było, ale na pewno nie na tyle jak w Rec2, tu mogli zamiast "odpętującego" krzyżyka dać jakiś talizman i tyle, nie byłoby już religijnie.

Film ogólnie na 5, tak jak jedynka, aczkolwiek dwójka wg mnie minimalnie lepsza, kiedyś zerknę na trójkę, fajerwerków się nie spodziewam, tylko ciekaw jestem czy to znowu jakaś kontynuacja, czy losy już zupełnie innych ludzi.

ZiD0

... pogubiłem się! To jak to jest z tą dwójką, bo u mnie na końcu dwójki był fragment początku jedynki, czyli po swoich wersjach, powiedział bym, że jeden to kontynuacja dwa ?!

ocenił(a) film na 5
pumba_14

Oczywiście, że jedynka to kontynuacja dwójki, ale pod koniec dwójki masz pokazane co się stało po zakończeniu jedynki. Czyli Katie wpadła do domu, zabiła siostrę, jej męża i porwała dziecko.
W trzeciej części ponoć jest akcja za czasów dzieciństwa Katie i jej siostry, wyjaśnione skąd wziął się "demon", taka odskocznia.
W czwórce pewnie będzie (tego się tylko domyślam :P) kontynuacja dwójki, czyli co Katie zrobiła z porwanym dzieckiem.

ZiD0

O MATKO! To by znaczyło, że szykuje się, długością, coś pokroju piły.
To chyba sobie za mocno poskakałem... ale kto wpadł na to, żeby z dwójki zrobić film o wydarzeniach z przed jedynki, ale na koniec dać "wstęp" do n-tej części.
Zaraz się okaże, że to dziecko co rzekomo porwała to będzie... tararara tarara trara: MAŁA KATIE! I co z tego, że to nie możliwe, przecież to jest paraNORMAL! ^^

ocenił(a) film na 5
pumba_14

Najprościej jak tylko można to przedstawić. Akcja toczy się tak (wg kolejności wydarzeń): 3 2 1 2* 4
1-pierwsza część, 2-druga itd.
*ostatnie kilka minut drugiej części

A z tego co piszesz, mało realne sensacje :P

ocenił(a) film na 5
ZiD0

Jak na moje po pierwszej czesci twórcy filmu nie widzieli jeszcze że bedą nagrywać 2 stad dorobili kilka zakończeń z której jedna miała sie zgadzać z 2 częscia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones