PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 544
oceny
5,7 10 1 62544
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2


ta produkcja jedna wielka BEZNADZIEJA... po 10-tej scenie ukazującej maszynę do czyszczenia basenu nocą, gdzie nic się nie dzieje - sala kinowa straciła nadzieje na to że ten film się kiedyś skończy...nuda nudą poganiała, w filmie przez 95% czasu nie ma praktycznie żadnej akcji... OCENA: 1 !!!!!!!!!

ingvas

No to chyba siedziałeś sam na sali skoro tak twierdzisz .
Akurat maszyna do czyszczenia była zabawna , a wracając do akcji porównując film z jedynką mamy gigantyczny skok , akcji było przynajmniej z 60 % więcej i to w znacznie ciekawszym wykonaniu .

ocenił(a) film na 6
Pyrcin

Zgadzam się z Pyrcinem. "Odkurzacz" basenowy był świetnym elementem który równoważył horror z komedią. Bawił mnie również ojciec.

Macie może linki do historii/mitów/legend związanych z tym filmem?



[Spojler]

Czy was również zdenerwowały sceny niemal pod koniec filmu? Wg. mnie bardziej się już nie dało tego spaprać.

ocenił(a) film na 1
Pyrcin

W tej myjce nie było nic zabawnego. Ona jedynie wnosiła nudę i irytowała oglądających ;/

ocenił(a) film na 1
ingvas

Jestem tego samego zdania. Właśnie wróciłem z kina i uważam że pieniądze i czas wyrzucone w błoto. Totalna porażka w porównaniu z pierwszą częścią.
Ocena 1!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones