PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 531
ocen
5,7 10 1 62531
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

Wow.

ocenił(a) film na 9

Jak tak przeglądam te wszystkie komentarze to odnoszę dziwne wrażenie, że większość
osób które oglądały film, oglądały go w dzień przy zapalonym świetle. Żeby naprawdę
poczuć jakiś dreszczyk trzeba sobie odpalić go o jakiejś 23:00 i oglądać przy zgaszonym
świetle dość głośno. Ogólnie to jestem pod wrażeniem, miałem się zabrać za oglądanie
kiedy indziej ale skoro jutro wybieram się do kina na trzecią część to pomyślałem, że może
być jakieś powiązanie. Ogólnie to oceniłem go na 9, ponieważ jakoś ostatnimi czasy nie
oglądałem filmu, który trzymałby mnie w napięciu i nawet trochę wystraszył. Dużo, dużo
lepszy od jedynki i jest fajne nawiązanie do poprzedniej części. Ogólnie to polecam
wszystkim fanatykom horrorów - Może i początek ciągnie się połowę filmu, ale jak już się
rozkręci to jest hardo.

użytkownik usunięty
Witak

mój kolega twierdzi że to słaby film w ogóle nie straszny ....a jak go oglądał ? ... na szybko po szkole , jednocześnie kłocąc sie z siorką , pisząc smsy i słuchając radia

ocenił(a) film na 6
Witak

Pierwsza część podobała mi się bardzo, druga była bardzo przeciętna i mnie jakoś nie trzymała w napięciu, mimo, że oglądałam w nocy, przy zgaszonym świetle. :/ Może miałam zbyt wygórowane oczekiwania, bo jedynka dość mocno mnie wystraszyła. ;) No ale wiadomo każdy ma inny gust. Już tak nie wyczekuje trójki, choć jeszcze mam odrobinę nadziei, że ta nadrobi za drugą część. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones