PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 553
oceny
5,7 10 1 62553
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

Wybaczcie ale nie rozumiem zakończenia i w ogóle całego sensu filmu... Na pewno jest to związane z siostrą tytułowej bohaterki,ze złem,ale nie umiem go zinterpretować.

mógłby ktoś wyjaśnić o co w tym wszystkim chodzi... ?

ocenił(a) film na 10
wiek

a oglądałeś część pierwszą ?
akcja w części drugiej, jest wcześniejsza do oryginału, jest to wytłumaczenie wielu zagdek, rozumiesz ?

duzype

no właśnie nie ogłądałam ;p ale pójdę za Twoją radą i obejrzę.

ocenił(a) film na 6
wiek

spoiler.
nie wiem dokladnie od jakiego momentu nie rozumiesz ale prawdopodobnie prababcia sióstr zawarła ten pakt z diabłem i on miał w zamian dostać syna, a pierwszym synem w tej rodzinie był właśnie ten chłopiec (nie pamiętam jak miał na imię) potem przenieśli tę klątwę z tej kobiety na jej siostre - Katie i właśnie następnego dnia ona mowiła, ze coś dziwnego sie dzieje w jej domu! Potem przyszła, i wzięła syna. proste
. tu sie troche nie zgadza mi coś. przecież w pierwszej części przyszła do niej siostra i z krzykiem uciekła, w 2 przyszła Katie do siostry od razu po tym co sie stało u niej w domu. starsznie to zagmatwane :)
przepraszam jak coś namieszałam i nie pamiętam imion :( i nie krzyczcie na mnie ;3

ocenił(a) film na 6
wiek

aa, to jak nie oglądałaś 1 części to sie nie dziwie, ze nie zrozumiałaś :)

koala-b

Dziękuję bardzo koalo-b :) Teraz to stało się już dla mnie bardziej jasne..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones