PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 531
ocen
5,7 10 1 62531
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Po jaką cholerę dodali scenę, w której Katie zabija Daniela i Kristie, zrujnowało to cały film...
Zakrwawiona Katie przybyła na boso, prawdopodobnie z drugiego końca miasta, i nie wiem
nawet czy nie dzień później, 8 a 9 września i nikt po drodze nie zwracał na nią uwagi. Nie
było to straszne, a bardziej nawet rozbawiło, szczególnie jak się oglądało zakończenie
jedynki, w którym Katie została zastrzelona przez policjantów. Wygląda jakby na silę chcieli dodać do zakończenie

ocenił(a) film na 6
LukerAl

W mojej wersji akurat nikogo nie zastrzelono, dlatego wg mnie nie było nic na siłę.

LukerAl

Gardło se poderznęła.No i ciekawe jak mogła tam do nich przyjść.

ocenił(a) film na 10
jezi86

Były 3 zakończenia:
-Bierze nóż podchodzi do kamery i podcina sobie gardło(umiera)
-Przychodzi policja zabija ją(umiera)
-Rzuca ciałem chłopaka w kamere,usmiecha się i skacze na kamere(żyje)

ocenił(a) film na 7
Siteboy1997

Wow, nie wiedziałam, że były aż 3 zakończenia. Tak czy siak pierwsze dwa, które wymieniłeś, za nic nie pasują do końcówki drugiej części, bo to jest aż nielogiczne. Chyba, że i dwójka ma jakieś alternatywny finał historii.

ocenił(a) film na 10
ichi666

Coś słyszałem że 2 część ma podobno 20 zakończeń,ale to chyba tylko plotka,heh.
Ja oglądałem,że przyszłą do domu i wzięła Huntera.
Teraz czekam na 4 część,mam nadzieje że dowiem się co się stało dalej.

ocenił(a) film na 9
Siteboy1997

Mógłby ktoś wrzucić na youtube te inne zakończenia?
ja miałem tylko jak zabija matke i zabiera tego synka i tyle

ocenił(a) film na 3
Siteboy1997

Naprawdę aż 3? W mojej wersji było tylko jedno, po czym 2 minuty szumu i koniec.

ocenił(a) film na 10
rusofil

Naprawdę ma 3 zakończenia.
Wszystkie widziałem :D

ocenił(a) film na 3
Siteboy1997

Gdzie mogę znaleźć te alternatywne? Swoją drogą, w wersji kinowej dali 3, czy może te 2 pozostałe zostały potraktowane jako dodatek fanowski? Tak z ciekawości pytam.

ocenił(a) film na 10
rusofil

Trzeba wpisać w google paranormal activity alternative endings i wyskoczy ci.
Jedno oficjalne to takie jak policja przyjeżdża,a to w której katie przeżywa to dlatego żeby wątek dalej pociągnąć na kolejne części.A to 3 z nożem to chyba dodatek :D

ocenił(a) film na 5
LukerAl

Po jaką cholerę?
Ze zwykłego horroru zrobili uzupełnienie pierwszej części. W Paranormal Activity 2 przewija się co jakiś czas mowa o tym, że u Katie i Micah również dzieją się dziwne rzeczy, ale Micah mówi, aby się tym nie przejmować. Czyli mowa tu o pierwszym Paranomrmal Activity.
I nieważne, że są 3 alternatywne zakończenia pierwszej części, może w zamyśle producentów dopuszczona miała być jedna wersja zakończenia. Ale mniejsza z tym - Katie zabiła swojego męża, później udała się do swojej siostry. Zamordowała i ją, i jej męża, zabrała dziecko, a słuch po niej i Hunterze zaginął. Dobra końcówka, uzupełniająca. Czasem wystarczy odrobinę pomyśleć i się skupić, a nie czepiać się szczegółów.
Można też po prostu troszkę przymknąć oko. Wykonali dobry scenariusz. Udany film. :)

ocenił(a) film na 10
LukerAl

Nie powinieneś interesować się takim szczegółem jak ten że szła po ulicy na boso i ludzie nie zwrócili na nią uwagi .. Ona gdy zabiła Micah'a , uśmiechnęła się do kamery, udała się do domu swojej siostry ( nie powinno obchodzić jak ) podczas gdy Daniel oglądał TV skręciła mu kark, poszła do góry do pokoju Huntera rzuciła swoją siostrą z dzieckiem w rękach .. wzięła Huntera i poszła .. ja myślę że 4 część wszystko wyjaśni ;d

ocenił(a) film na 7
LoveKatieAndMicah

Skoro była opętana to ja sobie tłumaczę to tak,w sumie tak mi się wydaje,bo nie widziałam,żeby wchodziła do domu tylko,że tam się pojawiła. Wg mnie wygladało to tak jakby się teleportowała :D Ale to moje domysły. 1 widziałam z zakończeniem z policją,że ją zabijają,ale wg mnie to było już po tym jak zabiła siostrę i szwagra i wzięła Huntera. Pamiętajcie,że ten film opiera się na tym,że została ona opętana,więc ten demon,który w niej siedzie może wykonywać różne nadprzyrodzone czynności.
Ja jeszcze muszę zobaczyć 3 część,z tego co wiem to czasy jak dziewczynki były małe i mam nadzieję,że w 4 się wyjaśni co się stało z Katie i w ogóle,że się wszystko wyjaśni i będzie koniec.

ocenił(a) film na 10
Dorota3012

W sumie też i tak mogło być . Koniecznie obejrzyj 3 część, ja już oglądałam i ona wyjaśnia to dlaczego w 1 i 2 części dzieją się takie rzeczy .

ocenił(a) film na 7
LoveKatieAndMicah

No to wiem,że właśnie 3część wyjaśnia rzeczy,które dzieją się w 1 i 2 i podobno wcale straszna nie jest,ale warto się dowiedzieć co i jak i czekać na 4. Mam nadzieję,że wyjaśnią co było po wydarzeniach z 2. Zobaczymy.

Wiecie może jakie zakończenie 1 części było w kinie?

ocenił(a) film na 10
Dorota3012

No tak 3 część nie jest wgl straszna . I z niecierpliwością własnie czekam na 4 .
Wydaje mi się że zakończenie 1 to było że po prostu zabiła Micah'a , rzuciła nim w kamerę i się do niej uśmiechnęła .

ocenił(a) film na 7
LoveKatieAndMicah

Aha. Ja widziałam,że zabiła Micah'a ale nie było to pokazane i przyjechała policja.

ocenił(a) film na 10
Dorota3012

Tak? Ale widziałaś to w kinie czy gdzieś na necie? Bo ja bym to bardzo chciała zobaczyć .
Bo wiem że byłą wersja ta co ja mówiłam, ta co Ty i że Katie sobie gardło poderżnęła jak zabiła Micah'a .
Własnie w tej części co ja mówiłam też nie było widać jak go zabija tylko ni skąd ni z owąt rzuciła nim w kamerę .

ocenił(a) film na 7
LoveKatieAndMicah

Widzialam ściągnięty film z neta. Nie w kinie,dlatego byłam ciekawa jaka jest kinowa wersja. W ogóle po co są 3zakończenia? Nie rozumiem tego.
Ja widziałam tą z policją i szczerze mówiąc dopiero z forum się dowiedziałam,że są jeszcze jakieś 2 inne zakończenia.

ocenił(a) film na 7
Dorota3012

http://www.filmweb.pl/film/Paranormal+Activity-2007-475848/discussion/zakonczeni e+Spielberg%27a+%28SPOILER%29,1235243
Tu jest podane jaka jest właściwa wersja

ocenił(a) film na 10
Dorota3012

Moim zdaniem robili tyle zakończeń, żeby tą część jakoś dopasować do PA2, bo to jest tak najpierw powinni dać PA2 do momentu zanim Katie przyjdzie ich zabić, powinni pokazać całe PA1 i dopiero końcówka PA2 jak przychodzi i zabiera Huntera .. ja to bym to połączyła w jeden film, ale by za długo trwał .

użytkownik usunięty
LukerAl

Oglądałam 2 razy PA1 raz sama z ciekawości raz z chłopakiem. Akurat trafiłam na część z zakończeniem gdzie laska ucieka i nikt nie wie gdzie jest. Niestety uważam, że wszystkie części PA są po prostu marne i szkoda na nie czasu

LukerAl

dokładnie. Uważam że zepsuli cały film końcówką ;< .

ocenił(a) film na 3
LukerAl

Co ty masz za wersję, że ją zastrzelili?

ocenił(a) film na 7
LukerAl

Nie sądzę, żeby to zakończenie jakoś rujnowało film. Przeciwnie, bardzo silnie się wpisało w jego motyw - demon tak silny, że osiągnie swój cel niezależnie od wszystkiego, a człowiek może tylko trochę to opóźnić. Moim zdaniem taki był przekaz filmów (1 i 2, trójki jeszcze nie znam) i dlatego to zakończenie przyjmuję za dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones