PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 553
oceny
5,7 10 1 62553
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

Znając życie

ocenił(a) film na 7

film będzie tak samo durny jak poprzednio. Czy naprawdę ludzie nie potrafią zrobić mega
strasznego filmu?

ocenił(a) film na 8
yummvi

Jeśli coś jest durne to twoja wypowiedz..Obejrzyj sobie Piłę dziecko.. to na twój poziom film

ocenił(a) film na 4
kinomaniak84

no tak a PA to takie wybitne kino niczym moda na sukces w serialach. Zwykły badziewiarski sredni film...

yummvi

może nie dla każdego PA jest straszny. Ale nawet troche? Nie pozerujcie już. Wiadomo, że jakieś sceny choć troche nawet zszokowały - och, jeżeli nie to się nie dziwie, jak w dzień albo przy włączonym świetle :)

ocenił(a) film na 9
yummvi

To najlepszy horror pomijając ,,Inni''...

conneryfan

sami kozacy, a większość nawija że niic strasznego, a z życia wiadomo, że spać po tym nie mogli ;)

ocenił(a) film na 8
kubelek0908

Pytanie co do premiery kiedy ma być bo to pisze że za 3 dni a chyba wątpię nie ma żadnej reklamy

ocenił(a) film na 7
Cichy22

Nie każdy film ma swoją reklamę. Na razie ja czekam na uzupełnienie repertuaru, ale coś.. ni ma :/

ocenił(a) film na 8
natsu

Fajnie by było już zobaczyć
Bo tam widziałem że Katie niańczy dziecko więc może być ciekawie

kubelek0908

Nom, ja się przyznam że oglądałem gdzieś o 2 rano jak jeszcze ciemno było i bez lampek, kilka razy malo z fotela nie spadłem... uwielbiam to, najlepsze jak się rozpłakałem tydzień po obejrzeniu the Ring 2 bo widziałem to dziecko xD

ocenił(a) film na 4
yummvi

durny to raczej nie jest. tak naprawdę film jak film. a jak ktoś odbiera 'straszny' film to od niego już zależy.
poza tym może PA nie jest zbyt porywające, ale tu chodzi właśnie o sam klimat. po prostu nagranie zjawisk paranormalnych. a i tak na pewno każdy srałby w portki, gdyby go coś takiego spotkało. i nie mówię, że coś takiego istnieje... kto wie.

yummvi

"PA" to kolejna próba, nieudana zresztą stworzenia hollywoodzkiego horroru. W Ameryce ludzie mogli się bać bo oni boja się swojego cienia. Na prawdę film jest mało starszy, przewidywalny i nieracjonalny. O czym świadczy jedna z ostatnich scen. Wszystko już było w "POLTERGEIST", zresztą ta sama osoba odpowiada za sukces "PA" czyli Steven Spielberg. Obejrzałem film późno w nocy, pięć razy, przeszedłem się po mieszkaniu i nic żadnych stuków, puków.

yummvi

poszedłem spać bez żadnych strachów. To było miesiąc temu a od tego momentu praktycznie zawsze kładę się spać koło 2 w nocy także bez strachów a szurania w nocy mnie nie budzą i nie straszą.

yummvi

A ja oglądając pierwszą część miałam ciary, dreszcze, skakałam po fotelu kinowym jak głupia i darłam się na całe gardło. Sztuka tego filmu polega na wyobraźni. Ci co wierzą w tego typu zjawiska mogą zejść na zawał (tak jak ja) a ci co są sceptykami mogą nudzić sie jak nigdy...
Równe silne wrażenie wywołał u mnie "Egzorcyzmy Emilly Rose"..
Na "PA II" pójdę na pewno i zejdę na zawał po raz drugi...
P.S; o seansie pierwszej części trzy noce spałam przy zapalonej lampce. Brawo dla twórców!

ocenił(a) film na 9
kamila_sz25

zgadzam się co do tego że jeżeli ktoś wierzy w takie rzeczy to to jest bardzo straszne... ja też wierzę ;)
ale jeśli ktoś podejdzie do tego filmu obojętnie, ogląda bo nie ma co robić i spogląda raz na telewizor raz na ścianę ( z pewnością się boi ;) ) to niech się nie dziwi że film dla niego nie jest straszny :)

ocenił(a) film na 8
SilverP

"film będzie tak samo durny jak poprzednio. Czy naprawdę ludzie nie potrafią zrobić mega
strasznego filmu?"

to tak z innej beczki:

a co własciwie dla Ciebie byłoby 'mega straszne' ? zaciekawiło mnie to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones