PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 531
ocen
5,7 10 1 62531
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

nuda, nuda, nuda

ocenił(a) film na 2

miał straszyc a nudzi okropnie.

ocenił(a) film na 3
Vanilla34

Mogę się zgodzić. Ogólnie paranormal to nie jest jakieś wielkie dzieło ale na jedynce się jeszcze coś bałam, końcówka to było niezłe pie**olnięcie ale dwójka jakoś mnie nie przekonała, była chyba tylko jedna straszna scena

ocenił(a) film na 2
aczkolwieczka

jedynka też mnie wynnudziła i muszę przyznać, że nie obejrzałam do końca. Ale skoro piszesz, że końcówka z przytupem - to może przemogę się i wrócę do niej

ocenił(a) film na 3
Vanilla34

Słyszałam, że podobno jest kilka wersji zakończenia ale widziałam tylko jedną. Pewnie nudził cię ten schemat noc-dzień-noc :D z jednej strony faktycznie dziwne ale z drugiej coś tam było napięcia. Nie jest to mój ulubiony horror ale 1 była lepsza

ocenił(a) film na 2
Vanilla34

Końcówka to takie samo dno jak cały film. Nie wierz tym, którzy będą Ci wmawiać że dla końcówki warto oglądać. Pierwsza część Cię nudziła? Mnie również, zakończenie też, druga część była jeszcze gorsza (tak też się dziwiłem że się da) jej zakończenie jest tak samo nudne. Ten film jest beznadziejny.

komarrek27

moim zdaniem to jest naciągnięte, nie długo będzie tych odcinków 2tys ponieważ nagrają córkę córki Keit co w żadnym z odcinków nie było że jest w ciąży, ale możliwe że okaże się że w wieku 16 lat była w ciąży i oddała swoją córkę do adopcji i tak będzie się ciągnęło aż naszych dzieci dzieci zobaczą kolejne części filmu, dwójka jest bez sensu trójka jak dwójka naciągnięte... i to tyle...

ocenił(a) film na 2
Vanilla34

Horror, w którego pierwszej części najstraszniejszą sceną jest jak gość uderza dupskiem w obiektyw a w drugiej spada patelnia dwa razy z rzędu nie może być dobry...

WielkiTrollini

To zdarzyło się naprawdę idioci.To film dokumentalny.

ocenił(a) film na 2
Blue Power

Skąd Ty masz takie informacje? Taż to czysta fikcja jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones