PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 520
ocen
5,7 10 1 62520
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

czy tylko ja podskoczyłam ze strachu gdy nagle się otworzyły??

ocenił(a) film na 8
kozlosienka

Nie, nie tylko Ty... to była pierwsza scena, w której dostałam palpitacji :D

ocenił(a) film na 7
kozlosienka

nie :D

ocenił(a) film na 7
kozlosienka

ja tak podskoczylam i spiełam sie, ze az mnie skurcz w udzie zlapal! pierwszy raz w zyciu sie tak wystraszylam ogladajac horror :)

kozlosienka

Gdy szafki w kuchni się otowrzyły doznalem szoku-pierwszy moment na jakim sie wystraszylem. W sumie myslalem ze z tym kubkiem z kawa sie cos stanie. Bo go tak zachecajaco położyła...

kozlosienka

Wystraszyłam się tak, że myślałam, że serce mi wyskoczy! c:

ocenił(a) film na 7
Iana

hehe to samo co wy :D

ocenił(a) film na 10
parradox12

ja to krzyk na cale kino ... haha;d

kozlosienka

hymm dziwne bo u mnie się wszyscy śmiali jak zaraz po tym bum ktoś krzyknął BONKERS a z 2 strony sali "ach te przeciągi"

ocenił(a) film na 4
laufis

Tak, ja tez się przestraszyłem. I byla to jedyna scena, w ktorej sie przestraszylem. Choc moim zdaniem leciutko zostalo to sciagniete z otwieranych szafek w Szostym zmysle

ocenił(a) film na 6
q_ba87

Ja byłam na PA 2 w kinie z koleżanką i na tej scenie przeczuwałam, że coś się stanie
i cały czas do niej szeptałam "poruszy się kubek i spadnie, poruszy się kubek i spadnie!" i tak
w kółko i nagle Buum! a cała sala najpierw krzyk, a potem w brecht xD.

ocenił(a) film na 10
Mrs-B

Wy tak gadu gadu o tym kubku a z nim rzeczywiście coś się stało gdy Christi wróciła do kuchni aby wyłączyć czajnik ;d

ocenił(a) film na 8
Mrs-B

dlatego własnie takie filmy są do oglądania wyłącznie w domu i samotności, nie z tłumem idiotów dookoła w kinie

kozlosienka

podobala mi sie ta scena, a nawet kiedy cos ja wyciagalo z pokoju dziecka, a co myslicie o scenie kiedy ta mloda dziewczyne nagle cien przykryl gdy zasnela przed TV i zaczelo cos ja dusic? mnie to przerazilo

ocenił(a) film na 6
bastyanmusic

Też się na tym przestraszyłam.. albo na ostatniej scenie jak Ojciec oglądał telewizor, a ja nie zauważyłam,
z tyłu Kati, nagle ją zobaczyłam i prawie dostałam zawalu ^^

kozlosienka

ja tez . ;)

ocenił(a) film na 6
mrs robinson

szafki były dobre. Wy mówicie o kubku, ja już w tym momencie tak się nudziłam na fimie, ze zaczęłam przewidywać, że patelnie spadną na nią xD. A co do ojca i z tyłu stojącej Katie - drugi najlepszy moment w tym filmie. Reszta mnie lekko zawiodła. Już nie mówiąc o końcówce. Ktos jak nie oglądał innych zakończeń PA1 to nie wiedział o co chodzi ...

kozlosienka

Tak, podskoczyłem, ale tylko z tego względu, że oglądałem film w słuchawkach z maksymalną głośnością.

ocenił(a) film na 6
kozlosienka

to było kozackie zagranie ;]

ocenił(a) film na 7
Maciejka

baaaardzo oryginalny pomysł, jak widzę, to każdy obwinia kubek, a tu jeden hałas... pięknie im to się udało, jak to zrobili - nie wiem i nie chcę wiedzieć, bo to genialny pomysł. I to nie jedna szafeczka, nagle większość. A ogólnie to film całkiem całkiem, szkoda tylko że taki montaż, który ma błyskawicznie przekazać treść o danej rodzinie, a akcje już całkiem inaczej zgrane. No tu jest ten feler, tak jak przelatujesz kanał po kanale w tv.

kozlosienka

Też tak miałem.
ps Czy końcówka drugiej części nawiązuje do pierwszej części (podobnie się zaczynało z tego co pamiętam). To znaczy czy dwójka miała miejsce przed zdarzeniami z jedynki

ocenił(a) film na 8
demson

Tak było to chyba nawet powiedziane w filmie. Cały film dzieje się przed zdarzeniami z z jedynki a końcówka zaraz po zdarzeniach z jedynki :)

demson

UWAGA SPOILER!




Czy tylko ja zauważyłem, że zakończenie Dwójki wyklucza to co się działo w Jedynce?? Skoro 8. zginał Micah, to jakim cudem Katie 9. mogła przyjść do nich do domu, skoro w pierwszej części po morderstwie Micah poszła od razu usiąść do pokoju i siedziała tam przez chyba 2 dni, aż do momentu przyjazdu policjantów, którzy ja zastrzelili? Ktoś może mi to wyjaśnić?

ocenił(a) film na 8
leszek_8

Jedynka miała też drugie zakończenie, gdzie Katie "zaatakowała" kamerę. Dwójka jest zrobiona chyba właśnie pod to zakończenie.

magga28

Ja właśnie oglądałam jedynkę z tym zakończeniem, ale słyszałam że było też alternatywne, kumpela coś wspominała.

ocenił(a) film na 8
kozlosienka

To było . . .ech.... wszystko w środku mi się wywaliło do góry nogami !!!!

ocenił(a) film na 5
kozlosienka

szafki i "złap mnie za stopę i pociągnij przez schody" były najlepszymi momentami tego filmu

reszta średnia

i szkoda że połączyli to z jedynką ;/

peeszet

takie rzeczy dzieja sie sie naprawde a rodzina widac niewierzaca dlatego dala dzialac demownowi a jemu to pasuje,jesli byly by odprawione egzorcyzmy nie doszlo by do tego wiecej a do tego malo wiary prawde mowiac ze ateisci.zło mozna powstrzymac wiara,i modlic sie zarliwie ,zlo jest wtedy bezradne.


ocenił(a) film na 10
adamk203

Oni już góry mieli "przechlapane". Cytat z fragmentu filmu: "Jeśli człowiek dobije targu z demonem o bogactwo, władzę lub inne korzyści muszą oddać im pierworodnych synów, a jeśli nie to Demon pójdzie za winnym zaniedbania i jego potomstwem aż posiądą ich wszystkie dusze." Więc jak widzisz nieważne czy była wierząca czy nie i tak dosięgła ich kara.

adamk203

Weź przestań szerzyć głupotę. Ten film to bajka, tak jak biblia.

demson

nie podobalo mi sie fragment z abby piesekiem ,takich rzeczy nie powinny uzywac w filmie!!! jestem nie smaczony tym faktem u mnie na 1.

obpa

No Abby najbardziej szkoda, ciekawe czy przeżyła, psiak był the best.

demson

Nie żadna srajka a fakty. Duchy faktem synku.

ocenił(a) film na 7
kozlosienka

najlepsza scena

kozlosienka

jakoś nie .

ocenił(a) film na 9
kozlosienka

Film oglądałem w nocy (zacząłem 23:30) na słuchawkach, sam w ciemnym pokoju. Widząc Kristi siedzącą samotnie w kuchni napięcie wzrastało z sekundy na sekundę. Byłem pewien że będzie coś mocnego, mimo to wyskoczyłem z laczków gdy szafki się otwarły a mój puls zagiął czasoprzestrzeń. Film naprawdę świetny, aż się dziwię że jego ocena jest dość słaba.

kozlosienka

Jest godzina 02:37, a szafki, choć dobrze zrobione były niestety przewidywalne bo za bardzo było wiadomo że coś sie stanie, na początku obstawiałem coś z kubkiem, ale mimo wszystko czlowiek sie mógł nastawić na nadchodzące je*niecie. Lepsza była chyba scena ataku na Kristie bo łażenia dookoła dzieciaka w filmie było dużo i to troche uśpiło czujność.

ocenił(a) film na 5
kozlosienka

jedyna scena która była straszna w tym całym filmie

ocenił(a) film na 2
jatuginemamo

Jak dla mnie słaby film , siedziałem i czekałem na coś co mnie wbije w krzesło dodam tylko że posłuchałem kumpla który mi doradził że jak chcę przerzyć chwile grozy to żebym obejrzał późno w nocy na dużej plaźmie , tak też zrobiłem i powiem szczerze strasznie się wynudziłem mimo że lubie taki gatunek to się rozczarowałem , może jakby marketingowcy nie chcieli tak bardzo lansować ten film to by moje rozczarowanie nie było takie i film można by uznać za poprawny a tak zdecydowanie rozczarowanie zobaczymy co będzie z 3 częścią bo podobno lepszy , swoją drogą po co oni robią 4 część , chyba tylko dla kasy bo innego wytłumaczenia nie ma .

ocenił(a) film na 8
kozlosienka

Ja zacząłem się śmiać jak szafki podskoczyły. Fajnie to było.

ocenił(a) film na 10
kozlosienka

Jak pierwszy raz to oglądałam to owszem podskoczyłam, a za którymś razem to już się tylko śmiałam :))

kozlosienka

Mało tego-ja wręcz zrobiłem salto jak one się otworzyły.

TorcidaTiger

to trzeba do lekarza z tym i nie zagaduj mnie gówniarzu na wszystkich forach :)

kozlosienka

Kiedy ja studiowałem, ty bawiłaś się lalkami.

TorcidaTiger

dzień żartów? ty i studia? nie no padłam, udało ci się naprawdę mnie rozbawić :)

kozlosienka

Najzabawniejsze że mam 3 kierunki a ty dopiero jesteś w gimnazjum!

TorcidaTiger

moje dzieci owszem :)
powodzenia

kozlosienka

O popatrz. Kolejne urojenia. Dziewczyno,weź się do nauki!

ocenił(a) film na 3
kozlosienka

Film mi się nie podobał zbytnio
Ale scena z półkami była FenomenalnA... i robi lepsze wrażenie niż wyskakujący stwór zza rogu w ciemnym korytarzu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones