PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6647}

Park Jurajski III

Jurassic Park III
6,6 74 968
ocen
6,6 10 1 74968
4,4 8
ocen krytyków
Park Jurajski III
powrót do forum filmu Park Jurajski III

Ostatnia część, uważana za najsłabszą w trylogii, będzie emitowana w najbliższy piątek, czyli Mikołajki, 06.12, podobnie jak poprzednie części o 21:35 na TVP1. Zapraszamy wszystkich fanów trylogii chętnych na kolejny wspólny seans z komentowaniem na bieżąco lub podsumowaniem wrażeń na koniec.
<ROAR>

Anthrax91

moja radosc spadla o stopien xD

Anthrax91

Scena z Raptorem "zza winkla" była też w JP the Game jak się za głośno skradało :)

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

Dałem sobie spokój z tą grą po 15min grania, gdy dowiedziałem się że polega ona tylko na klikaniu klawiszy w odpowiednim czasie :)

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

A to źle. Warto obejrzeć ją całą, choćby na YouTube. Bardzo dobrze wpasowuje się w klimat jedynki. Mimo kilku znaczących błędów i nielogiczności i tak lepsza jest od części trzeciej ;).

ocenił(a) film na 6
Raptosaur

Pamiętam za to grę dawno dawno temu "Jurassic Park: Operation Genesis" gdzie budowało się park jurajski...całkiem niezłe to było.

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Też w to grałem, jedna z lepszych, choć dosyć szybko potrafiła mnie znudzić, gdy już miałem te 5 gwiazdek w parku ;). Nawet wypuszczanie dinozaurów z wybiegów po jakimś czasie się znudziło ;D.

Z gier na licencji Jurassic Park polecam jeszcze bardzo starą, bo z 1998, "Trespasser". Jest to jedna z najlepszych, a zarazem najgorszych gier na świecie. Miała bardzo pomysłowy, oparty o fizykę gameplay, jednak posiadała też ogromną ilość błędów i niedociągnięć. Jedyne, co się w niej całkowicie udało, to klimat, muzyka i fabuła, dzięki której można poznać szczegóły historii InGen. Sporo nawiązań do książek i wiele innych ciekawostek znajduje się właśnie tam.

Valdoraptor23

bidulek :_:

slodziutka

Lubię ten charkodźwięk :)

Valdoraptor23

jak Velicek wzywa pomocy? rozdziera serce...

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

złamały mu kark????!!!! rny julek!!!

hapibo

No anatomowie :)

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

Bardziej skuteczne od Terminatorów ;) .

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Pomyliłeś filmy przy których pracował Stan Winston. To Predator znał anatomię swoich ludzkich ofiar.

ocenił(a) film na 7
rusekolsztyn

W Terminatorach którychś też coś było o znajomości anatomii przez cyborgi. Możliwe, że to było w Kronikach Sary Connor.

Valdoraptor23

haha fajne to bylo z tymi podskakujacymi dinkami

Valdoraptor23

jak profesjonalnie skrecil mu kark ^^ rany

Samarrita

mały Tarzan ratuje sytuację

Antoninus

Zawsze mam tu ochotę na fasolkę :)

Valdoraptor23

jaka? ;P

ocenił(a) film na 9
Samarrita

po bretońsku :)))))))))))))

hapibo

:D myslalam, ze moze o szparagowa chodzi :D

Samarrita

Z puszki jak Alan.

Valdoraptor23

http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/Dania-do-podgrzania/Fasola-po-bretonsku-z-ki elbasa-puszka-43740-big.jpg

Antoninus

Mowgli :D

ocenił(a) film na 6
Samarrita

że wiedział co zrobić...
nie zjadł go tak po chamsku tylko lekko skręcił kark na oczach tamtych :P

skompy18

no, prawdziwy gentleman ;P

ocenił(a) film na 7
skompy18

Scena kontrowersyjna jak na film familijny. Ale scena jak mu wbił pazur w plecy, kiedy ten już się czołgał po ziemii była przednia. Jeszcze z użyciem kostiumu raptora zamiast animacji CGI niestety.

ocenił(a) film na 6
rusekolsztyn

Zawsze uważałem tą scenę za głupią...Raptor zastawiający pułapki w postaci pół żywego człowieka?

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Przesadzili z ich inteligencją trochę i pozbawili je bezwzględności. Oby w JW było lepiej.

ocenił(a) film na 6
Raptosaur

Przesadzanie z inteligencją już objawiało się w pierwszej części, tutaj już całkiem pojechali.
Tez mam nadzieje że w JW nie zaserwują nam super-turbo-nadnaturalnie inteligentnych dinozaurów.

Anthrax91

A zwłaszcza jakichś jaszczuroludów xD

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

Taaa...jaszczuroidy/dinozauroidy i inne wymysły, gdzieś spotkałem się z tą dziwną teorią że gdyby dinozaury nie wyginęły to ewoluowały by w formy podobne do nas.

skompy18

Widziałeś te małe? Compies :D O tych kiedyś mówiłem że z Twego nicka ;)

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

coś kojarzę... :)

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

fakt kiedyś mi tłumaczyłeś że to stąd kojarzysz mój nick :P

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

Alan krztusi się tak, jak ja dziś z niedawnego przeziębienia ;D.

ocenił(a) film na 9
Raptosaur

no cos pisałes, że chorowałeś... jejej... a jak teraz zdrówko?!

ocenił(a) film na 7
hapibo

Już lepiej, tylko ten kaszel...

ocenił(a) film na 9
Raptosaur

jest taki kompleks ziół z apteki, mała butelka, trzeba ja wypić całą, pomaga, na kaszel... polecić ci?

Raptosaur

a jaki to kaszel? z odkrztuszaniem czy bez?

ocenił(a) film na 9
Samarrita

pewnie suchy, meczący, taki kaszel -pozostałość, po chorobie, co sie ciągnie i ciągnie....

hapibo

w sumie sama cos w ten desen mam po zapaleniu krtani i tchawicy hehe

polecam zwykly syropek sosnowy albo Actifed. A Ty Hapibusiu?

ocenił(a) film na 9
Samarrita

mnie i dziewczyny zawsze na nogi stawia tymianek z podbiałem plus kompleks 20 ziół :)

ocenił(a) film na 7
hapibo

Dziękuję hapibo za troskę ;). Chętnie przyjmę od Ciebie i Samarrity pierwszą pomoc i receptę na kaszel suchy. ;D

ocenił(a) film na 9
Raptosaur

nie ma za co! po prostu po tylu latach doświadczenia w leczeniu kaszlu moich dziewczyn ma swoje sposoby :)

Raptosaur

na szczescie te leki sa bez recepty hihi :D

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Eric rzucił Alanowi batona jak ten zaczął kasłać, żeby w ten sposób mu powiedzieć "Masz Snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć."

Valdoraptor23

siki tyranozaura xD

Valdoraptor23

ale fajne te gnatusy :D

Samarrita

:D :D :D W poprzedniej części zjadły pana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones