PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6647}

Park Jurajski III

Jurassic Park III
6,6 74 968
ocen
6,6 10 1 74968
4,4 8
ocen krytyków
Park Jurajski III
powrót do forum filmu Park Jurajski III

Ostatnia część, uważana za najsłabszą w trylogii, będzie emitowana w najbliższy piątek, czyli Mikołajki, 06.12, podobnie jak poprzednie części o 21:35 na TVP1. Zapraszamy wszystkich fanów trylogii chętnych na kolejny wspólny seans z komentowaniem na bieżąco lub podsumowaniem wrażeń na koniec.
<ROAR>

Valdoraptor23

aha xD cute xD

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

oooooo!!!!!!!!!!!!11 jest ten dinozaur.... jak on sie nazywa?????????!!!!!!!!!!!!!!!

hapibo

cytuje Valdzia: Compso - piekna Gnathus - szczeka :D

hapibo

Ten duży?

ocenił(a) film na 9
hapibo

Cały czas Spinozaur.

Samarrita

Spinozaur mistrz suspensu. Czekał na wyjaśnienia.

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

Wyszedł z tej dżungli jak Batman - wogóle nie wbyło widać oginających się od jego cielska gałęzi drzew.

ocenił(a) film na 7
rusekolsztyn

Raczej jak Ninja ;D

Kupa Pteranodona zrobiona z piaskowca ;D.

rusekolsztyn

Mógł charknąć: Im Spinman!

Valdoraptor23

:D

My name is Spin, Dino Spin :D

Valdoraptor23

haha wielki wkurzony dinus i taka melodyjka z jego brzuszka, kul :D

ocenił(a) film na 6
Samarrita

Coś słabe soki trawienne ma ten Spinozaur że ten telefon tam wytrzymał ;)

Anthrax91

to pewnie Nokia :D

ocenił(a) film na 6
Samarrita

Tak! Teraz ta scena nabiera sensu!

ocenił(a) film na 7
Samarrita

Nokia 3310...

Samarrita

To podły stereotyp. Może to była prywatna komóra dinusia, a zbieżność melodii jest przypadkowa?

Antoninus

o tak, to tez trzeba miec na uwadze. Byc moze pani dinusiowa chciala miec go caly czas pod kontrola i zainstalowala mu w obiedzie telefon z gpsem, zeby namierzyc jak sie spotyka z ta wywloka Dinusinda, co to sie bezczelnie do jej Dinusia przystawia ;D

Samarrita

Dokładnie albo dzwoniła, żeby na obiad przywołać: "Stefan(typowe imię dinozaura) gdzie ty jesteś? Od godziny czekam ze świeżym mięsem, a ty się włóczysz niecnoto. Na mieście może jesz albo u tej Dinusindy. Z nami koniec Stefan. Nie wracaj do legowiska. A jak będziesz wracał to kup ziemniaki."

Antoninus

a jak nie bedzie ziemniakow to spotykamy sie u velociradwokata i bedziesz bulil takie alimenty, ze Ci w ten grzbietowy zagiel pojdzie! :D

Samarrita

Zawsze mnie rozwalacie :D

Valdoraptor23

ma sie ten dar i czar :D

ocenił(a) film na 7
Samarrita

Właśnie dlatego bardziej lubie Tyranozaura - on wie co to są wartości rodzinne. Spinozaur jest jak George Clooney wieczny Piotruś Pan cholera Jasna.

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

Scena przytulania przez ogrodzenie lepsza niż "latanie" na dziobie Titanica ;D. I ta muzyka...

Raptosaur

I ten profesjonalny uścisk dłoni ;D

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

Masz rację. Ten film nauczył mnie, jak powinno się podawać dłoń. +10 do Sarvoir-vivre'u ;D

Valdoraptor23

ja zakoncze ogladanie filmu w pozycji horyzontalnej wiec mnie nie bedzie ;) bye dinusie :*

ocenił(a) film na 9
slodziutka

spokojnej nocy :)

slodziutka

Miłego oglądania :)

Schody pewne jak na Stadionie Narodowym xD

slodziutka

juz konczysz? jakze to tak? bardzo to nieladnie, ipsio by tego nie pochwalal :D

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

TO JEST MOJA UKOCHANA SCENA Z TEGO FILMU - "To klatka dla ptaków". Tylko dla pteranodonów oglądam ten film :)

rusekolsztyn

Brakuje tylko Coolio do nich :D

Faktycznie ten akt mi się podoba, jest dobrze wykonany.

ocenił(a) film na 9
Valdoraptor23

o tak, tak!!! :))))))))))))))))

ocenił(a) film na 6
rusekolsztyn

I niech ktoś mi tylko spróbuje powiedzieć że to "latające dinozaury" :P

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

a co, nie? :)

ocenił(a) film na 6
hapibo

Gady latające lub pterozaury.
Dinozaury to zwierzęta lądowe.

Anthrax91

oj tam, oj tam :D

ocenił(a) film na 6
Samarrita

To tak w ramach ciekawostki ;)

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

ooo!!! ja diękuję za info, nie miałam pojęcia! :)

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

Billy zapina fartowny pasek i to spojrzenie: "Jestę bohaterę"...

Udźwiękowienie tej części jest świetne. Te schody i rusztowania, co trzeszczą... Gdybyście to oglądali na słuchawkach i dobrą kartą dźwiękową, to byście wiedzieli ;D

ocenił(a) film na 9
Raptosaur

Jak puszczą Park Jurajski w moim kinie za friko to Was zapraszam :) Każdy se materac weźmie i na sląsk przyjedzie :)

Raptosaur

Szpan kartą ;p

Brachiozaury z graffiti.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Lubię to ujęcie jak Billy "gnie" . Allessandro Nivola znika z kadru za kamieniem, po tem widać jak animowane cyfrowo pteranodony atakują dziobami powierzchnię wody na które unosi się kauzą krwi i na pierwszym planie w stronę widza przekręca łeb człowiek w kostiumie Pteranodona zrobionego przez Stana Winstona.

ocenił(a) film na 7
rusekolsztyn

W tym ujęciu wykorzystali raczej CGI z tym obracającym się Pteranodonem. Widzę to po barwie i oświetleniu. Jedno z słabiej wkomponowanych ujęć CGI moim zdaniem.

ocenił(a) film na 6
Raptosaur

Ogólnie w tym filmie CGI sprawia wrażenie słabszego niż w poprzednich częściach, nie wiem jak to możliwe.

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Nieco gorzej oświetlone. Animacja w wielu ujęciach też za mało fizyczna. W dodatku za mało pomysłów na świetne ujęcia.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Z tego co pamiętam to Pteranodon w pozycji kroczącej był robotem, tylko w scenie jak Grant daje mu kopniaka w pysk użyto animacji CGI, bo ekipa bałą się że rboto zostanie uszkodzony. Jeszcze pisklęta pteranodona były robotami Stan Winstona.

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

Ach ta Tea. Nie zamknęła porządnie bramy :/. Będzie się działo... ale dopiero w kolejnej części ;)

Raptosaur

Ceratozaur miał jakiś taki głupi wyraz pyska xD

Bonitas to są chyba takie ryby nie? A nie "bonitazaury"? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones