PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461432}

Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
6,6 163 609
ocen
6,6 10 1 163609
6,0 27
ocen krytyków
Parnassus
powrót do forum filmu Parnassus

.............

ocenił(a) film na 8

słyszałam że jak Heath Ledger zmarł to z pomocą do kręcenia filmu przyszli Johnny Depp, Jude Law i Colin Farrell. Po nakręceniu filmu gdy dostali już pieniądze to wszystko przekazali malutkiej córeczce Heatha. Mają gest. :)

ocenił(a) film na 7
rockstar13xp

Jakoś nie wydaje mi się żeby wszystkie zarobione dzięki temu filmowi pieniądze dali jego córce. Każdy z tych aktorów zarabia po kilka jak nie kilkanaście milionów dolarów za jeden film.
Po drugie, w scenariuszu filmu od razu było uwzględnione kto kogo będzie grał. Jakby Heath Leadger zmarł w trakcie kręcenia filmu to prawdopodobnie zmieniliby aktora i kręciliby film od początku.
Po trzecie używaj przecinków.

ocenił(a) film na 8
Agness_2

Po pierwsze: nie wiesz po ile zarabiają.
Po drugie: nie mówię że wiem to na pewno tylko mówię jak mówili w programie.
Po trzecie: nie będę używać przecinków jeżeli nie mam takiej ochoty- przykro mi nie zmienisz tego.

ocenił(a) film na 7
Agness_2

Bzdura. smierć Ledgera przyniosła Gilliamowi dużo zmartwień. Zdjęcia nie zostały dokończone, a on sam nie chciał marnować materiału, bo gra Heatha bardzo mu się podobała. Wykorzystał jednak to, że jego postać przechodzi w filmie przez magiczne lustro i wymyślił, że da motyw ze zmianą wyglądu. Do filmu namówił Deppa, Jude Lawa (który był pierwszym kandydatem do roli) i Colina Farrela, którego poznał na pogrzebie Heatha.

ocenił(a) film na 8
speiderman

doobra ludzie ;p tylko mówię jak słyszałam więc nie ma się o co kłócić za bardzo. :P
pzdr. ;]

Agness_2

Również używaj przecinków. Wytknąć Ci wszystkie niepostawione z uzasadnieniem?

ocenił(a) film na 8
DontCallMeOver

Nie, nie trzeba. Mam zmienić wypowiedzi? Skoro żyć bez przecinków nie umiecie...
Wypowiedź nr. 1:
Słyszałam, że jak Heath Ledger zmarł, to z pomocą do kręcenia filmu przyszli Johnny Depp, Jude Law i Colin Farrell. Po nakręceniu filmu, gdy dostali już pieniądze, to wszystko przekazali malutkiej córeczce Heatha. Mają gest. :)

Wypowiedź nr. 2:
Po pierwsze: nie wiesz, po ile zarabiają.
Po drugie: nie mówię, że wiem to na pewno, tylko mówię, jak mówili w programie.
Po trzecie: nie będę używać przecinków, jeżeli nie mam takiej ochoty- przykro mi, nie zmienisz tego.

Wypowiedź nr. 3:
Doobra ludzie ;p Tylko mówię, jak słyszałam więc nie ma się o co kłócić za bardzo. :P
pzdr. ;]



A w ogóle to po co się odzywasz? Jeżeli już to na temat, a nie będziesz mi przecinki wytykał/wytykała. Chcesz zrobić z siebie inteligentną osobę i taką wygadaną wytykając mi przecinki? Żałosne.

ocenił(a) film na 6
rockstar13xp

jezu, ale się czepiacie..
do Agnes: zgadzam się z przedmówcą - bzdury opowiadasz odnośnie scenariusza. Udział 4 aktorów w roli jednej postaci nie był zaplanowany..
Do reszty: a odnośnie gaży aktorów prawdą jest, iż wszyscy trzej oddali pieniądze Matyldzie, a jak nie wierzycie, to poszukajcie sobie wywiadu radiowego z deepem w tej sprawie, jest na you tube http://www.youtube.com/results?search_query=the+imaginarium+of+doctor+parnassus+ trailer&search_type=&aq=9&oq=the+im

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones